Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunshine Crete

Přímo na oblázkové pláži v Agios Ioannis, cca 1 km od vesničky Koutsounari na jižní Krétě, stojí hotel Sunshine Crete. Hotel patří do sítě Sunshine Vacation Clubs a jeho rozsáhlý areál vsazený do zahrady s palmami se rozděluje na dvě části - Sunshine Beach a Sunshine Village. Část Beach tvoří 4-poschoďová hlavní budova, vedlejší křídla a bungalovy. Část Village tvoří hlavní budova a několik 2-3 poschoďových budov. Před areálem hotelu se nachází autobusová zastávka - odkud se můžete dostat do města Ierapetra, vzdáleného cca 7 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunshine Crete, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Kapacita Sunshine Crete:

322 pokojů

Poloha:

Přímo na oblázkové pláži v Agios Ioannis, cca 1 km od vesničky Koutsounari, stojí hotel Sunshine Crete. Hotel patří do sítě Sunshine Vacation Clubs a jeho rozsáhlý areál vsazený do zahrady s palmami se rozděluje na dvě části - Sunshine Beach a Sunshine Village. Část Beach tvoří 4-poschoďová hlavní budova, vedlejší křídla a bungalovy. Část Village tvoří hlavní budova a několik 2-3 poschoďových budov. Před areálem hotelu se nachází autobusová zastávka - odkud se můžete dostat do města Ierapetra, vzdáleného cca 7 km.

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce, hlavní restaurace „Dionissos", hlaví bar „Poseidon" a á la carte restaurace „Mamma Mia", restaurace „Minos" a bar „Sunset", bar u bazénu, řecká taverna „Zorbas", disko. TV místnost, herna, internet (za poplatek), minimarket, klenotnictví, půjčovna aut. Salón krásy „Aphrodite" poskytuje kadeřnictví, manikúru, pedikúru, masáže, sauna a jacuzzi (všechno za poplatek). V hotelu se nachází několik bazénů - v části Beach: bazén pro dospělé, dětský a také relaxační bazén, v části Village: dětský a relaxační bazén. Slunečníky a lehátka jsou u bazénů i na pláži zdarma.

Pro sport a relax tělocvična, tenisové kurty, minifotbal, stolní tenis, aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, ranní gymnastika, šipky, vodní pólo, kanoe, vodní sporty na pláži (za poplatek) a potápění (za poplatek). Pro děti dětské hříště, dětský klub - „Mini Sunshine", dětské animace a také program pro teenagery. Babysitting na vyžádání za poplatek. Profesionální animační tým se stará o denní a večerní zábavu hostů - sportovní animace, řecké večery, různé muzikály a show, disko.

Ubytování v Sunshine Crete:

Standardní pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky jsou klimatizované, mají koupelnu/WC, fén, telefon, TV/SAT, ledničku a balkón s výhledem do okolí nebo na moře (za příplatek). V části Beach je ve vybavení pokojů také trezor, v části Village je možné si trezor přiobjednat. Hotel poskytuje také ubytování v junior suitách pro 4 osoby s výhledem do okolí. Suity mají částečně oddělený prostor a stejné vybavení jako standardní pokoje.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Dionissos (část Beach). Snídaně a pozdní snídaně také v restauraci Minos (část Village)
  • snacky v taverně Zorbas i v restauraci Minos (12:00-16:00) - různé saláty, teplá jídla, zmrzlina a ovoce
  • káva a sladkosti (17:00-18:00) - také v Sunset baru (Village)
  • večeře možná v á la carte restauraci Mamma Mia (19:00-21:30), nutná rezervace předem - 1 večeře v ceně all inclusive, další za poplatek
  • místní alkoholické a nealkoholické nápoje - bar u bazénu (10:00-01:00 hl.sezóna, 10:00-18:00 mimo sezóny), hlavní bar Poseidon (18:00-01:00), Sunset bar /Village/ (17:00-23:00)
  • disko (23:00-01:00) - v hl.sezóně 4x týdně, mimo sezónu 2x týdně
  • tenis, stolní tenis, aerobik, ranní gymnastika, aqua aerobik, plážový volejbal, vodní pólo, šipky, animace, řecký večer

Náš názor na Sunshine Crete:

Sunshine Crete je hotel s výbornou polohou na jedné z nejlepších pláží na jižní Krétě. Bohatý all inclusive program, velký výběr sportovních aktivit a zábavy ve formě animací. Pro milovníky aktivní dovolené, ale i pro rodiny s dětmi.

Aktuální popis od CK

Řecko / Kréta / Koutsounari. Rozlehlý hotelový komplex s panoramatickým výhledem na moře a okolí sestává z hlavní budovy a několika vedlejších bloků,...

Řecko / Kréta / Koutsounari. Rozlehlý hotelový komplex s panoramatickým výhledem na moře a okolí sestává z hlavní budovy a několika vedlejších bloků,...

Řecko / Kréta / Koutsounari. Hotelový komplex, který nabízí ideální podmínky ke strávení pohodové a aktivní rodinné dovolené, se nachází přímo u pěkné široké...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.