Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thania

Jednoduchá avšak útulná studia Thania se nachází v oblíbeném letovisku Agia Pelagia, přímo na krásné písečné pláži. Studia zaujmou klienty všech věkových kategorií, kteří upřednostňují ubytování v soukromí s možností přípravy kávy či jednoduchých pokrmů v malé kuchyňce.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Thania

Thania Studios leží přímo na krásné písečné pláži v oblíbeném letovisku Agia Pelagia. Díky své poloze jsou vyhledávaným ubytování a jsou vhodná pro všechny věkové kategorie, především pro aktivní klienty, kteří chtějí ubytování bez stravy a rádi cestují po ostrově.

Vybavení studií Thania

Útulná studia pro 2-3 osoby mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, klimatizaci (za poplatek), balkon nebo terasu výhled na okolí nebo moře.

Stravování

Dle CK. Bez stravy.

Pláž a plážový servis

Menší úzká písečná pláž přímo u ubytování, plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Vodní sporty v letovisku a okolí za poplatek, půjčení kol, motorek, aut za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.