Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Triton

Triton má výhodnou polohu na ostrově Kréta, asi 300 metrů od dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a možností provozování vodních sportů. Letovisko Malia s mnoha tavernami, kavárnami, obchody a širokou nabídkou večerní zábavy je vzdáleno asi 500 metrů.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Triton

Hotel Triton má výhodnou polohu asi 300 metrů od dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a možností provozování vodních sportů. Letovisko Malia s mnoha tavernami, kavárnami, obchody a širokou nabídkou večerní zábavy je vzdáleno asi 500 metrů.

Vybavení

Hotel Triton s přátelskou atmosférou se skládá z několika nízkopodlažních budov zasazených v zahradě. Má sladkovodní bazén s pool barem a terasou, kde jsou lehátka se slunečníky pro klienty zdarma, na pláži za poplatek. K vybavení patří příjemná restaurace, bar, televizní místnost, internetový kout, stolní tenis a biliár.

Ubytování v hotelu Triton

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, satelitní televize, telefon, rádio a balkon nebo terasa. Možnost zapojení klimatizace, pronájmu ledničky a trezoru za poplatek.

Stravování

Plná penze formou light all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou bufetu od 07.30 do 09.30 hodin. • Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.00 do 14.00 hodin. • Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 19.00 do 21.00 hodin. • Nealkoholické nápoje, voda, místní pivo, víno, ouzo a raki u pool baru od 10.00 do 23.00 hodin. • Kávu,čaj a sušenky u pool baru od 15.00 do 17.00 hodin.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.