Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Krétě: Triton **

Středisko: Stalida - Stalis, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Triton

Menší dvoupatrový hotel Triton je vystavěn v zahradě naproti moři na okraji střediska Stalida, jehož centrum s restauracemi a obchůdky je vzdáleno cca 600 m.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu Triton vzdálena cca 200 m. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení hotelu Triton

Malá recepce, televizní kout, bar, malá restaurace s terasou, kde jsou podávány snídaně, bazén s terasou na opalování, slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma a bar u bazénu.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, malou lednicí, trezorem (za popl.), klimatizací (za popl.) a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle zájezdu - rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu přímo v hotelu, večeře formou bufetu v nedalekém (cca 300 m) hotelu Blue Sea ****.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.