Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tylissos Beach

Hotel Tylissos Beach má výbornou polohu - je situovaný na okraji města Ierapetra na jižní Krétě, od písčito-oblázkové pláže ho odděluje pouze místní komunikace. Celému hotelu dominuje bílá a světlé pastelové barvy. Z terasy před hotelem se nabízí krásný výhled na otevření moře a zapadající slunce, zadní část hotelového areálu vyplňují bazény a zahrada. Do města se dostanete krátkou procházkou po pobřežní promenádě, kterou vám zpříjemní hovorní obchodníci s nabídkou různých produktů či vůně jídel z restaurací a taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tylissos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha:

Hotel Tylissos Beach má výbornou polohu - je situovaný na okraji města Ierapetra, od písčito-oblázkové pláže ho odděluje pouze místní komunikace. Celému hotelu dominuje bílá a světlé pastelové barvy. Z terasy před hotelem se nabízí krásný výhled na otevření moře a zapadající slunce, zadní část hotelového areálu vyplňují bazény a zahrada. Do města se dostanete krátkou procházkou po pobřežní promenádě, kterou vám zpříjemní hovorní obchodníci s nabídkou různých produktů či vůně jídel z restaurací a taveren.

Kapacita Tylissos Beach:

69 pokojů

Vybavení / Sport / Zábava:

Prostorná vstupní hala s recepcí, lobby bar Dionysos s vnitřním i venkovním posezením, s TV/SAT a DVD, vnitřní restaurace, bazén pro dospělé, samostatný dětský bazén. Nechybí bar u bazénu s celodenní nabídkou chutných nápojů. V budově Tylissos Beach jsou dva výtahy, k dispozici je biliard, společenské hry, malá knihovna. Pro sportuchtivé jsou hned vedle hotelu tenisové kurty (nepatří hotelu, jsou za poplatek) a menší fotbalové hřiště. Na pláži je možné si zahrát plážový volejbal. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži pro hotelové hosty zdarma.

Ubytování v Tylissos Beach:

2-3 lůžkové pokoje zařízené v pastelových barvách, mají koupelnu (sprcha nebo vana/WC), telefon, ledničku, trezor (za poplatek), TV/SAT, balkon. Z balkónů je přímý nebo boční výhled na moře, několik pokojů má výhled na bazén a zahradu. K dispozici jsou i výborně řešené rodinné pokoje pro 4 osoby s oddělenou ložnicí, se dvěma koupelnami, které mají stejné vybavení, ale nemají balkon. Okna jsou orientována do atria. Nepřehlédnutelným a zajímavým detailem ve vybavení pokojů je velké zrcadlo.Všechny pokoje mají centrální klimatizaci v ceně, dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30) formou teplého a studeného bufetu v hotelové restauraci Tylissos Beach
  • místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje (teplé a studené) v barech: hlavní/lobby bar (18:00-24:00), bar u bazénu (10:00-18:00) 
  • drobné občerstvení během dne podávané v baru u bazénu
  • společenské hry (šachy, scrabble, karty ...)
  • příležitostné sportovní turnaje a cvičení nebo večerní programy pro dospělé
  • lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma

Náš názor na Tylissos Beach:

Hotel, který vám nabídne víc, než vidíte na fotografiích. Vhodný pro všechny, kteří na dovolené ocení blízkost pláže a zároveň města se všemi jeho lákadly. Nezapomenutelný výhled na všudypřítomné moře a barevný západ slunce. V naší nabídce je hotel Tylissos Beach již několik let, část personálu hovoří slovensky.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Na okraji města lerapetra, v sousedství hotelu Petra Mare, se nachází příjemný a oblíbený hotel Tylissos Beach. Z terasy před hotelem se...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.