Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Vantaris Beach

Hotely na Krétě: Vantaris Beach ****

Středisko: Georgioupolis, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Vantaris Beach:

Přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Pláž se nachází v široké zátoce letoviska Georgioupolis na ostrově Kréta. Centrum vzdáleno cca 3,5 km. V blízkosti se nachází zastávka linkového autobusu.

Vybavení:

Hotelový komplex Vantaris Beach postavený v krétském stylu a obklopen krásnou zahradou disponuje celkem 170 pokoji, jež jsou rozděleny do hlavní budovy a několika bungalovů. Hotel Vantaris Beach svým hostům dále nabízí přijímací halu s recepcí, koutek se satelitní TV, internetový koutek, minimarket, restauraci, útulný bar s terasou a výhledem na moře. V příjemném venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén, samostatný dětský bazén, opalovací terasu s lehátky a slunečníky (zde zdarma, na pláži za poplatek), na pláži snack bar.

Sport a zábava:

Zábava : 1x týdně tématický večer. Stolní tenis a tenis (vybavení za poplatek), plážový volejbal (tyto sporty zdarma pouze při objednání all inclusive). Za poplatek: různé vodní sporty na pláži. Děti: Dětské hřiště, dětský bazén. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek. ALL inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů, místní alkoholické (pivo, stolní víno, raki, ouzo, brandy) a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod. Snacky, sendviče, pizza od 11:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina pro děti od 12:00 hod. do 15:30 hod. Káva, čaj a zákusky od 15:30 hod. do 17:00 hod. Povinnost nosit plastikové náramky.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Vkusně a přátelsky zařízené o rozloze 22 m2. Vana, WC, fén, telefon, satelitní TV s hotelovým programem, trezor k pronajmutí, chladnička, dlažba, individuální klimatizace a balkon nebo terasa. Strana do krajiny. Možnost rezervace pokojů se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A), ale s bočním výhledem na moře (A2B/A3B) nebo přímým výhledem na moře (A2C/A3C). Rodinné pokoje (A2D): 1 místnost, pro děti palanda nebo pohovky, satelitní TV s hotelovým programem, fén, trezor k pronajmutí, telefon, dlažba, chladnička, klimatizace a balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře.

Stravování :

Dle CK, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.