Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Vantaris Palace 

Hotely na Krétě: Vantaris Palace *****

Středisko: Kavros, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Vantaris Palace

Luxusní hotel Vantaris Palace se skládá z hlavní a několika vedlejších dvoupodlažních budov. Hotel leží přímo u dlouhé písčité pláže. V okolí hotelu se nachází taverny a obchůdky, větší středisko Georgioupolis je vzdáleno cca 3 km, lze dojít i příjemnou procházkou po pláži. Tento hotel vyšší kategorie s kvalitními službami uspokojí požadavky i náročnějších klientů, je vhodný také pro rodiny s dětmi, které ocení dlouhou písčitou pláž.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu – snack (11.00–17.00) – nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11.00–24.00 hod.) – odpolední káva, čaj a zákusek (15.30–17.00) – zmrzlina pro děti (12.00–15.30 )

Ubytování v hotelu Vantaris Palace

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Hotel má také několik komfortních rodinných pokojů a luxusní suity se soukromým bazénem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT TV, bezpečnostní schránkou (za poplatek), rádiem, minibarem, balkónem nebo terasou.

Vybavení a služby

Hostům Vantaris Palace  je k dispozici recepce, restaurace, bar s terasou, internetový koutek (za poplatek), zlatnictví, minimarket, vnitřní a venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, tenis (zdarma, ale vybavení a umělé osvětlení za poplatek), stolní tenis (zdarma, vybavení za poplatek), biliár (za poplatek). Fitness, sauna, jacuzzi, horská kola a vodní sporty na pláži (vše za poplatek). Hotel Vantaris Palace  pořádá jednou týdně zábavní večer.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.