Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Kalypso

Villa Kalypso zaujme především díky své poloze v oblíbeném letovisku Agia Marina, s dobrou dostupností zábavy, vyžití a nákupů. Historické město Chania je dobře dostupné i místní autobusovou dopravou.  Nespornou výhodou tohoto ubytování je poloha přímo u dlouhé písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha studií Kalypso

Velmi příjemný menší komplex studií a apartmánů Kalypso leží přímo u písečné pláže, ve známém vetším letovisku Agia Maria. V blízkosti se nachází obchůdky, bary, restaurace. Letiště v Chanii cca 12 km.

Vybavení studií a apartmánů Kalypso

 Standardně zařízená studia s možností jedné přistýlky, vybavená kuchyňkou s lednicí, TV, balkonem nebo terasou, koupelnou se sprchou a WC. Klimatizace a trezor za poplatek. 

Pláž

Krásná, písečná pláž přímo u ubytování.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.