Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Vily Paleochora 

Hotely na Krétě: Vily Paleochora ***+

Středisko: Paleochora, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha vil Paleochora

Komplex tří vil Paleochora se nachází přímo u oblázkové pláže na okraji vesničky Koundoura, která je vzdálena asi 500 m a kde jsou 3 taverny a mini market. Na písčitou pláž Grammeno (má dvě části, východní a západní, Grameno East a Grameno West) oceněnou modrou vlajkou EU, je to pouze 250 m. Letovisko Paleochora s mnoha tavernami a obchody leží asi 3,5 km od vil. Do Paleochory jezdí dvakrát denně autobus.

Ubytování

Každá z vil Paleochora nabízí ubytování až pro pět osob. Vily jsou postaveny v klasickém krétském venkovském stylu v pěkně udržované zahradě, celý komplex je uzavřen ploty a zídkami. V přízemí vily se nachází velká obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou, krbem, TV a pohovkou (páté lůžko). Vedle této místnosti je dvoulůžková ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Z obývací místnosti se vychází na zastíněnou terasu s výhledem na moře. V prvním patře vily je druhá dvoulůžková ložnice s manželským lůžkem a koupelnou (sprcha, toaleta) a terasou s krásným výhledem na moře.

Shrnutí

Vily Paleochora nabízí ubytování přímo u pláže, klidná poloha, dobrá dostupnost taveren a obchodu, výhodná cena.

Vzdálenosti

  • od oblázkové pláže: cca 20 - 60 m
  • od písčité pláže: cca 250 m
  • od městečka Paleochora: cca 3,5 km.

Další informace o ubytování

  • až 5 lůžek
  • bez stravování

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.