Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Xidas Garden

Hotely na Krétě: Xidas Garden ***

Středisko: Bali, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Xidas Garden

Hotel Xidas Garden, obklopený olivovými háji, květinami a exotickými rostlinami, se nachází v malebné lokalitě letoviska Bali, odkud krásný výhled na hory Talea Ori a celé letovisko. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je asi 50 km, vzdálenost od města Rethymno cca 30 km. Na hlavní silnici je zastávka autobusu se spojením do Rethymna a Chánie. V okolí hotelu Xidas Garden je 5 pláží s promenádami a kavárnami nebo tavernami, některé pláže jsou obklopeny skalisky.

Ubytování :

Hotel Xidas Garden nabízí dvoulůžkové pokoje a studia s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, hudebním programem, ledničkou, SAT TV, individuální klimatizací a balkónem. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení:

recepce, společenská místnost, knihovna, SAT TV, wi fi, restaurace s terasou, bar u bazénu, bazén, vodní sporty na plážích.

Pláž:

cca 300 m od písčito oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, internet, trezor, klimatizace, lednička.

Pro děti:

Hotel Xidas Garden nabízí dětský bazén.

Stravování :

Dle CK, snídaně Snídaně: bufetové, Polopenze

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.