Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zephyros

Velmi pěkný čtyřpatrový hotel, obklopený nádhernou zahradou, se nachází na ostrově Kréta přímo na pláži v centru střediska Stalida.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Zephyros

Velmi pěkný čtyřpatrový hotel Zephyros, obklopený nádhernou zahradou, se nachází přímo na pláži v centru střediska Stalida. V blízkosti je spousta taveren, barů a obchůdků. Vzdálenost od Heraklionu 30 km, 5 km od Chersonissos, 3 km od Malie a 30 km od Agios Nikolaos.

Pláž u hotelu Zephyros

Písečná pláž u hotelu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Zephyros patří vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnost, salonek, minimarket, internet point (za poplatek), restaurace, bar, plážová taverna, velký bazén se sladkou vodou - lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, rádiem, balkonem, lednicí, klimatizací (za poplatek). Trezory jsou k dispozici na recepci (za poplatek).

Stravování

Dle zájezdu, obvykle polopenze je podávána v hotelové restauraci bufetovým způsobem.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.