Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Damnoni

Upravit popis objektu

Středisko Damnoni

Fotografie střediska Damnoni jsou již ve fotogaleriích, avšak doposud nebyly k Damnoni přiřazené. Popis střediska Damnoni také ještě není vložen. Damnoni je velmi hezké a klidné, byl jsem tam osobně a pro mne se jedná o to lepší, co na Krétě je.

Ono Damnoni ani tak není klasické středisko jako menší vesnička v zálivu Damnoni Bay. Je zde pár hotýlků, vilek, sem tam nějaká taverna a minimarket, ale to je vše.

Pláž u Damnoni

Pláží je zde několik. Buď můžete využít překrásnou velkou pláž přímo u Damnoni, nebo se můžete vydat směrem na východ, kde je velmi členité pobřeží a je zde řada malinkých plážiček, které poskytují dostatek soukromí a klidu.

Co v Damnoni ?

V Damnoni je velmi klidno, na někoho možná až moc. Pokud Vám tedy nestačí jen polehávat na pláži a vysedávat v taverně, budete muset trochu popojet. Směrem na západ je letovisko Plakias. Je to přes kopec, asi 1,5 kilometru. Když to nebudete chtít jít pěšky, jezdí v sezoně mezi Plakiasem a Damnoni malý vláček.

Doplňte popis Damnoni

Pokud máte o Damnoni něco Vy, stačí kliknout na Upravit popis a můžete vložit popis Váš vlastní. Děkujeme za Vaši pomoc

Kam se na Krétu ještě jezdí?

Na Krétu se jezdí z České republiky hlavně do letovisek: Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Amoudara (West of Heraklion), Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Erimoupoli, Ferma, Fodele, Galini, Georgioupolis, Gouves (Kato Gouves), Heraklion, Hersonissos, Chania, Ierapetra, Kavros, Elounda, Kalamaki, Kissamos, Kokkini Hani, Kolymbari, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mirtos, Missiria, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plakias, Platanias (Chania), Rapaniana, Rethymno, Sissi, Skaleta, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos a Stavros,

Tipy na hotel ve středisku Damnoni

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Damnoni. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Damnoni.

Kalypso Village

Kalypso Village ****

Luxusní romantický komplex bungalovů se nachází na ostrově Kréta na místě původního pirátského přístavu Karavos - romantické místo mezi skalisky je umístěno přímo u moře, cca 3 km od Plakiasu. U hotelu se nachází velmi romantická skalnatá pláž s terasami s lehátky a slunečníky (jednotlivé terasy s lehátky poskytují hostům příjemné soukromí), díky skalám je zde křišťálově čisté moře.

Anemos vila

Anemos vila

Vila Anemos s velkou mírou soukromí a krásným výhledem je umístěná v klidné lokalitě na okraji vesničky Lefkogia na Krétě a dobrou dostupností taveren a obchodu a pláží. Plakias a známá pláž Damnoni jsou vzdálené od vily Anemos asi 3 kilometry. Doporučujeme zapůjčit na celý pobyt auto.