Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Koutsounari

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Koutsounari, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
14 190 Kč
Hotelový pokoj
18 207 Kč
Hotelový pokoj
25 142 Kč Slevy
Hotelový pokoj
32 534 Kč Slevy

Tipy na hotel v letovisku Koutsounari

Almyra & Village od 18 207 Kč se všemi poplatky

Na jižním pobřeží Kréty, v oblasti Kutsunari byl přímo na úžasné pláži postavený hotel Almyra & Village. Jeho výborná pláž byla oceněna Modrou vlajkou a poskytuje kromě relaxu i pestrou škálu vodních sportů. V hotelu dominuje moderní architektura s nízkými budovami, přičemž exteriér vytváří pěstovaná zahrada se stromy a palmami.   Almyra & Village je moderní hotel vsazený do klidného prostředí, který poskytuje svým hostům vysokou úroveň služeb, komfort a pohodlný all inclusive. Jeho výhodou je poloha přímo u pláže.

1.

Kakkos Beach od 32 534 Kč se všemi poplatky

Zcela nově postavený (2017) 5* hotel Kakkos Beach, situovaný v nádherném prostředí svého sesterského hotelu Kakkos Bay, je ideálním místem na dovolenou i pro ty nejnáročnější klienty. Mezi největší přednosti hotelu patří výhledy na privátní záliv a moře, pečlivě udržovaná zahrada a perfektní služby, stejně jako to, že je určen pouze klientele starší 16 let. Všechny pokoje jsou kompletně zařízené v moderním stylu. Kakkos Beach sousedí se stálicí v naší nabídce - hotelem Kakkos Bay, jehož služby jsou k dispozici i pro klienty hotelu Kakkos Beach. Oba hotely společně provozuje jedna rodina, pro kterou je spokojenost klientů "až na prvním místě", v hotelové kuchyni se pokrmy mimojiné připravují i z výpěstků na vlastní farmě. Pro zdejší neopakovatelnou atmosféru jsou oba hotely nesmírně žádané a do "původního" Kakkos Bay se každoročně vrací řada spokojených klientů.

2.

Sunshine Crete od 14 190 Kč se všemi poplatky

322 pokojů

3.

Porto Belissario

Příjemný rodinný hotel Porto Belissario, zrenovovaný v roce 2003, leží na okraji malé vesničky Ferma, mezi Makris Yialos (Makrigialos) a Kutsunari (Koutsounari). Jeho bílé budovy jsou obklopeny krásnou zahradou plnou olivových stromů, pomerančovníků, granátových jabloní a fialových bugamvílií. K písčito-kamínkové přírodní pláži přímo pod hotelem vede asi 70 schodů. Před hotelem je zastávka autobusu, odkud několikrát denně jezdí autobus do Ierapetry, Makris Yialos nebo až do Sithie (Sitia).

4.

Kakkos Bay od 25 142 Kč se všemi poplatky

Areál sympatického rodinného hotelu Kakkos Bay se nachází přímo nad zálivem s kamínkovou pláží v malém letovisku Kutsunari, přibližně 11 km od Ierapetry. Komplex Kakkos Bay se skládá z hlavní dvouposchoďové budovy a z přilehlých bungalovů, jakoby rozsypaných v zahradě nad pláží.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---