Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kréta – přehled zájezdů

Výsledky vyhledávání
Zobrazeno 1 - 10 z 339

Bali Mare Aparthotel od 17 Kč se všemi poplatky

Bali Mare Aparthotel
Středisko

Příjemný hotel Bali Mare s rodinnou atmosférou je tvořen několika budovami, které se nachází ve svahu cca 300 metrů od pláže s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře. Centrum letoiska Bali je vzdálené asi 800metrů, nejbližší taverny, bary a obchůdky se nacházejí asi 200 metrů od aparthotelu Bali Mare.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Ostrava a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 nebo 12 dní

Talea Beach od 20 Kč se všemi poplatky

Talea Beach
Středisko

Hotelový komplex Talea Beach se skládá z několika menších budov, které jsou rozmístěny kolem bazénu v zahradě přímo u pláže na ostrově Kréta. Najdete zde ubytování v standartních pokojích, z nichž některé mají krásný výhled na moře nebo do zahrady. Výhodou tohoto ubytování je poloha v klidné části letoviska Bali, přesto však s dobrou dostupností zábavy a nákupů. V okolí hotelu Talea Beach jsou obchůdky, taverny, kavárna a letní bary. Stravování může být formou bufetu - program all inclusive

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Ostrava a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 nebo 12 dní

Europa Resort od 24 Kč se všemi poplatky

Europa Resort
Středisko

Mimořádně oblíbený hotel Europa Resort svým návštěvníkům nabízí prožití příjemných prázdninových chvil ve svém hotelovém areálu, ve kterém se nachází pěkná hotelová zahrada s travnatými plochami na slunění a velký bazén pro děti i dospělé. Panoramatický výhled na mořskou hladinu vám přímo vyrazí dech. Tento velmi pohostinný hotel, určený pro středně náročné klienty, najdete v malém řeckém středisku Panormo, které je známé svou klidnou prázdninovou atmosférou. Hotel nabízí oblíbené all inclusive služby s lákavým celodenním občerstvením v podobě osvěžujících letních koktejlů. A pokud zatoužíte po různých možnostech zábavy a jiných aktivitách pro příjemné prožití volného času, tak po návštěvě místních obchůdků, taveren či kaváren, máte možnost navštívit malé prázdninové středisko Panormo, nebo romantické Rethymno s malebným přístavem a klikatými starobylými uličkami plnými obchůdků a taveren.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava, Brno a Praha
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 12 dní

Dessole Blue Star od 24 Kč se všemi poplatky

Dessole Blue Star
Středisko

Hotelový komplex Dessole Blue Star**** se nachází přímo na břehu Libyjského moře v těsné blízkosti malebného přístavního městečka Ierapetra s množstvím obchůdků, taveren, restaurací a barů. Celý prázdninový areál je zasazen do vkusně upravené zahrady s atraktivním bazénovým komplexem a spoustou zábavy, o kterou se postarají naši profesionální animátoři. Prázdninovou pohodu dotvářejí kvalitní stravovací all inclusive služby a blízkost upravené hotelové pláže s typicky tmavším pískem. Hotelový komplex disponuje i rodinnými, tzv. propojenými pokoji, které zajistí větší pohodlí a soukromí vícečlenným rodinám. Doporučujeme hlavně pro rodiny s dětmi jako tip na prožití kvalitní klubové dovolené.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Ostrava a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 nebo 12 dní

Santa Marina Amoudara od 25 Kč se všemi poplatky

Moderní čtyřhvězdičkový resort Santa Marina se nachází v letovisku Amoudara, v upravené zahradě, přímo u pláže. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, včetně rodin s malými dětmi.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava, Brno a Praha
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 nebo 12 dní

Dessole Malia Beach od 28 Kč se všemi poplatky

Dessole Malia Beach
Středisko

Hotelový komplex Dessole Malia Beach je tvořen několika menšími budovami. Nachází se v krásné zahradě s mnoha palmami v letovisku Malia. Od letiště v Heraklionu je vzdálen cca 32 km. Obchody a bary naleznete v blízkosti hotelu. Hotel leží přímo u písečné pláže. Oblast - ostrov Kréta.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava, Brno a Praha
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 nebo 12 dní

Apollonia Beach Resort & Spa od 29 Kč se všemi poplatky

Luxusní hotelový komplex Apollonia Beach Resort & Spa leží u dlouhé pláže s hrubým pískem a oblázky asi 6 kilometrů od města Heraklion v části Amoudara. V okolí hotelu se nacházejí restaurace, bary i obchůdky. Luxusní dovolená v hotelu Apollonia Beach v prázninovém letovisku Ammoudara.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava, Praha a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 dní

Studia Sofia od 5 490 Kč se všemi poplatky

Studia Sofia, nejoblíbenější ubytování v Agia Marině na Krétě, se změnila k nepoznání. Dnes zde stojí moderní komplex studií v zahradě s vlastním sladkovodním bazénem a barem, kde si můžete dát vychlazené pivo nebo něco na zub a navíc se zde domluvíte česky. Všechny pokoje jsou prostorné, zařízené moderním nábytkem a nabízí komfort ve všech směrech.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 8 nebo 15 dní

Corali studia Plakias od 5 990 Kč se všemi poplatky

Corali studia
Středisko

Vilka Corali leží v zástavbě centra městečka, nedaleko malého přístavu a pobřežních taveren. Za 5 minut se dostanete na začátek městské pláže Plakias a k prvním tavernám a kavárnám. Komorní vilka, ze které je snadný přístup do centra Plakiasu a na městskou pláž, představuje dobrý standard za dobrou cenu. Vzdálenost od pláže: cca 90 m. Vzdálenost od centra: cca 100 m.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava a Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 8 nebo 15 dní

Villa Maria od 6 790 Kč se všemi poplatky

Villa Maria je hezký 3 hvězdičkový hotel v centru Gouves, který se nachází pouhých 100 m od pláže. V centru Gouves cca 50 m od hotelu jsou kavárny, taverny a obchody. Hosté hotelu budou využívat All inclusive program v krásném 4 hvězdičkovém hotelu Aphrodite Beach, který se nachází pouhých 5 m od hotelu Villa Maria.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Brno, Ostrava a Bratislava
Ubytování v hotelu
Žádná strava, polopenze nebo all inclusive
Pobyty na 8, 11, 12 nebo 15 dní