Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kréta – přehled zájezdů

Výsledky vyhledávání
Zobrazeno 1 - 10 z 310

Nikos studia a apartmány od 9 990 Kč se všemi poplatky

Nikos studia a apartmány
Středisko

Vilka Nikos je obklopena zahradou. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty, půjdete-li nejkratší cestou, dostanete se asi do středu plakiaského zálivu. Vilka je v klidném prostředí stranou od místní komunikace. Taverny a obchody jsou také velmi blízko. Oblast se nachází na jihu ostrova Kréta.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 8, 12 nebo 15 dní

Lithi studia od 9 990 Kč se všemi poplatky

Vilka se studii Lithi leží na jihozápadní Krétě na okraji Paleochory v blízkosti oblázkové pláže, kde končí také pobřežní promenáda s tavernami a s obchody. Vilka je obklopena zelení a květinami. Oblázková pláž je prakticky za rohem a k písečné pláži s dostanete asi za 8 minut. Vilka bude určitě vyhovovat milovníkům oblázkové pláže, která je oceněna modrou vlajkou EU. Představuje dobrý standard za výhodnou cenu. Vzdálenost od pláže: cca 90 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 8 nebo 11 dní

Tropica Club od 9 990 Kč se všemi poplatky

Apartmány Tropica Club se nacházejí v klidném prostředí letoviska Agia Galini. Komplex vilek leží v prostorné zahradě s bazénem přímo u pláže. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování v apartmánu
Žádná strava nebo jen snídaně
Pobyty na 8 nebo 15 dní

Corali studia Plakias od 9 990 Kč se všemi poplatky

Corali studia
Středisko

Vilka Corali leží v zástavbě centra městečka, nedaleko malého přístavu a pobřežních taveren. Za 5 minut se dostanete na začátek městské pláže Plakias a k prvním tavernám a kavárnám. Komorní vilka, ze které je snadný přístup do centra Plakiasu a na městskou pláž, představuje dobrý standard za dobrou cenu. Vzdálenost od pláže: cca 90 m. Vzdálenost od centra: cca 100 m.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava a Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 8 dní

ZAFIRI studia a apartmány od 9 990 Kč se všemi poplatky

Největší předností studií a apartmánů Zafiri je blízkost krásné písečné pláže letoviska Paleochora a romantika starého sídla, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. Představuje dobrý standard ostrova Kréta za výhodnou cenu. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 8, 11 nebo 12 dní

Maritimo od 10 230 Kč se všemi poplatky

Maritimo
Středisko

Hotelový komplex Maritimo se skládá z nekolika budov postavených v pekné zahrade v letovisku Sissi. Nejbližší obchudky, taverny a bary jsou vzdáleny cca 500m od hotelu, do centra letoviska je cca 1,3 km. Letovisko Sissi, přístav a původní malá rybářská vesnička, se v letních měsících stává rušnejší, díky turistům, kterým nabízí spoustu nákupních možností, výborné rybí restaurace, taverny, bary a diskotéky.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha a Brno
Ubytování v hotelu
Polopenze
Pobyty na 4, 8, 11, 12 nebo 15 dní

Lofos od 10 490 Kč se všemi poplatky

Lofos
Středisko

Velmi dobře udržovaný hotel Lofos stojí na jižním svahu městečka Plakias pár minut od centra. Na městskou pláž se dostanete velmi snadno. Cestu na pláž si můžete výrazně zkrátit po stezce, která vede okolo vilky Nikos. Před domem je malá udržovaná zahrádka. Oblast se nachází na jihu ostrova Kréta.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování v hotelu
Jen snídaně
Pobyty na 8 dní

Lena od 10 490 Kč se všemi poplatky

Lena
Středisko

Vilka má výbornou polohu, je blízko pláže a zároveň v blízkosti hotelu Alianthos Beach, kde se podává snídaně nebo polopenze. Velkou výhodou je příznivá cena.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha a Ostrava
Ubytování v hotelu
Jen snídaně nebo polopenze
Pobyty na 8 dní

Porto Greco Village od 10 590 Kč se všemi poplatky

Příjemný hotel Porto Greco Village, který je postavený ve stylu krétské vesničky, se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov rozmístěných v areálu. Leží 200 m od písečné pláže a cca 500 m od centra pulzujícího městečka Hersonissos. Nejbližší taverny, kavárny a nákupní možnosti jsou přímo u areálu hotelu, v blízkosti se nachází vodní park Star Beach a akvárium.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Brno a Ostrava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 7, 8, 11, 12, 14 nebo 15 dní

Gialos od 10 590 Kč se všemi poplatky

Gialos
Středisko

Na okraji střediska Iearapetra, uprostřed zahrady plné kvetoucích oleandrů, různých keříků a stromů stojí bílé přízemní domečky s modrými dveřmi a okenicemi. Od široké písčito-kamínkové pláže je dělí cesta. Ubytování je zajištěné ve studiích pro 2 osoby a v apartmánu pro 4 osoby se dvěma oddělenými ložnicemi. Všechny pokoje jsou jednoduše zařízené v krétskému stylu, vybavené kuchyňkou s ledničkou a základním kuchyňským nádobím, televizorem, koupelnou se sprchou a WC.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování v penzion
Žádná strava
Pobyty na 8 nebo 15 dní