Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kythira > Katalog objektů > Kythira - hotely a ubytov... > Afrodité - studia a apartmány 

Kythira - hotely a ubytování: Afrodité - studia a apartmány ***

Středisko: Kapsali, oblast: Kythira

Upravit popis objektu

Poloha studií a apartmánů Afrodité:

Půvabná modrobílá vilka Afrodité má vynikající polohu. Je na hlavní třídě v samotném srdci Kapsali a přitom velmi blízko pláže. Pěkné koupání, restaurace a obchody jsou na dosah.

Ubytování:

Vilka Afrodité je postavena v ostrovním stylu a její modrobílé barvy dokonale zapadají do místní architektury. Studia a apartmány Afrodité jsou vybaveny sprchou, WC, prostorným balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a TV. Některá studia mají výhled na moře.

Hodnocení:

Oblíbené ubytování, vynikající poloha, blízkost pláže a pozorný majitel jsou největší předností tohoto ubytování na ostrově Kythira. Vzdálenost od pláže: cca 60 m. Vzdálenost od centra Kapsali: cca 30 m. Vzdálenost od Chory: cca 3 km.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.