Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aktes

Ubytování v moderních vilkách Aktes bezprostředně na pláži letoviska Vasiliki na ostrově Lefkáda s pěší dostupností centra jsou vhodná především pro sportovně laděné páry, jelikož pláž ve Vasiliki je jako stvořená k vodním sportům a každoročně se stává cílem surfařů z celého světa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aktes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilek Aktes

Moderní vilky Aktes stojí bezprostředně na oblázkové pláži ve Vassiliki. Naleznete je asi 1,3 km od centra vesničky Vassiliki, kde jsou obchody, cukrárna, pošta a malý přístav s tavernami a kavárnami. Nedaleko vilek jsou taverny a bary a ve Vassiliki Ponti obchod.

Ubytování

v objektu Aktes jsou dvě menší a dvě větší vilky. Ze všech vilek je okouzlující výhled na moře. Větší vilky mají dvě ložnice (jedna je v přízemí a druhá v 1. patře). V obývací části jsou gauče (další dvě lůžka - doporučujeme pouze pro děti). Ve vilce jsou dvě koupelny se sprchou a WC. Menší vilky mají jednu ložnici a dva gauče v obývací části. Vilky jsou vybaveny moderním kuchyňským koutem s ledničkou, myčkou, pračkou, TV/SAT/DVD, klimatizací a prostornými terasami a balkóny.

Vybavení a služby vilky Aktes

V objektu Aktes je společný bazén s lehátky a slunečníky. Úschovna surfů: dárek ck nebo za příplatek

Hodnocení

Aktes jsou moderní vilky s vynikající polohou poskytují kvalitní ubytování a soukromí. Vynikající nabídka i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 - 50 m. od přístavu Vassiliki: cca 1,4 km.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.