Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Lefkadě: Aktes

Středisko: Vassiliki, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha vilek Aktes

Moderní vilky Aktes stojí bezprostředně na oblázkové pláži ve Vassiliki. Naleznete je asi 1,3 km od centra vesničky Vassiliki, kde jsou obchody, cukrárna, pošta a malý přístav s tavernami a kavárnami. Nedaleko vilek jsou taverny a bary a ve Vassiliki Ponti obchod.

Ubytování

v objektu Aktes jsou dvě menší a dvě větší vilky. Ze všech vilek je okouzlující výhled na moře. Větší vilky mají dvě ložnice (jedna je v přízemí a druhá v 1. patře). V obývací části jsou gauče (další dvě lůžka - doporučujeme pouze pro děti). Ve vilce jsou dvě koupelny se sprchou a WC. Menší vilky mají jednu ložnici a dva gauče v obývací části. Vilky jsou vybaveny moderním kuchyňským koutem s ledničkou, myčkou, pračkou, TV/SAT/DVD, klimatizací a prostornými terasami a balkóny.

Vybavení a služby vilky Aktes

V objektu Aktes je společný bazén s lehátky a slunečníky. Úschovna surfů: dárek ck nebo za příplatek

Hodnocení

Aktes jsou moderní vilky s vynikající polohou poskytují kvalitní ubytování a soukromí. Vynikající nabídka i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 - 50 m. od přístavu Vassiliki: cca 1,4 km.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.