Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Altina studia

Dvě velmi pěkné na sebe navazující vilky Altina jsou postaveny v mírném svahu ve starém Vassiliki Ponti na ostrově Lefkada. Pěkně udržovaná zahrádka odděluje vilky od místní komunikace. Cestu na pláž si můžete zkrátit po schodišti, které spojuje oba domy a mezi domky místních obyvatel.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Altina:

2 velmi pěkné na sebe navazující vilky Altina jsou postaveny v mírném svahu ve starém Vassiliki Ponti na ostrově Lefkada. Pěkně udržovaná zahrádka odděluje vilky od místní komunikace. Cestu na pláž si můžete zkrátit po schodišti, které spojuje oba domy a mezi domky místních obyvatel.

Ubytování:

studia a apartmány Altina jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), fénem, TV a klimatizací. Studia a apartmány Altina mají buď panoramatický výhlede na moře nebo částečný výhled na moře, některá studia mají terasy s výhledem do zeleně.

Obsazení a strava

2 - 3 lůžka, dle zájezdu vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach)

Hodnocení:

Studia Altina jsou kvalitní ubytování s velmi dobrým přístupem na pláž. Úschovna surfů: dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 70 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 2 km.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.