Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Lefkadě: Beyond ****

Středisko: Agios Nikitas, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha vilek Beyond

Luxusní vily Beyond stojí ve svahu nad krásnou pláží Milos, na kterou od vilek vedou schody. Do půvabné vesničky Agios Nikitas, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat, se dostanete pěšky asi za 20 minut.

Vybavení vilek Beyond

Areál tvoří vily Aphrodité, Cronus a Poseidon. Vily jsou postaveny z přírodních materiálů z kamene a ze dřeva v tradičním stylu, podlahy jsou mramorové a stropy dřevěné. Každá vila má svůj vlastní bazén a zastíněnou terasu. K vybavení všech vilek patří TV/SAT, CD a DVD přehrávač a Wi-Fi.

Aphrodité:

 vila je dvoupatrová a je až pro 6 osob. V přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládacím gaučem (až 2 lůžka) a kuchyňský kout. V 1. patře je ložnice se 2 lůžky a koupelna. Ve 2. patře je 2. ložnice s manželskou postelí a koupelna.

Cronus:

vilka je jednopatrová a je až pro 6 osob. V přízemí je ložnice se 2 lůžky s koupelnou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (2 lůžka), jídelna a kuchyň. V 1. patře se nachází 2. ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem a koupelna.

 Poseidon:

vila je jednopatrová a je až pro 4 osoby. V přízemí vily je obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnice (s manželskou postelí) a koupelna s jacuzzi. V 1. patře je ložnice se 2 lůžky a koupelna obývací pokoj s rozkládacím gaučem (až 2 lůžka) a kuchyň. V prvním patře je ložnice se dvěma oddělenými lůžky a koupelna. V druhém patře je 2. ložnice s manželskou postelí a koupelna.

Vzdálenosti

Od pláže v Agios Nikitas: cca 100 m. od Agios Nikitas: cca 1 km. od letiště: cca 35 km

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.