Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Captain Nick - studia

Pěkná vilka Captain Nick se nachází v osadě Rouda Bay v blízkosti nádherné pláže Mikros Gialos na ostrově Lefkada. Stojí jen pár metrů od moře, malého přístavu, rybářských loděk a člunů. Na pláž, která patří k jedněm z nejkrásnějších na Lefkadě, je to doslova pár metrů. V místě jsou obchody, taverny a kavárny, jejich provoz se však odvíjí od počtu návštěvníků tohoto místa (obvykle červen-září).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Captain Nick - studia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Captain Nick - poloha:

Pěkná vilka Captain Nick se nachází v osadě Rouda Bay v blízkosti nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí jen pár metrů od moře, malého přístavu, rybářských loděk a člunů. Na pláž, která patří k jedněm z nejkrásnějších na Lefkadě, je to doslova pár metrů. V místě jsou obchody, taverny a kavárny, jejich provoz se však odvíjí od počtu návštěvníků tohoto místa (obvykle červen-září).

Ubytování:

Dobře vybavená 3lůžková studia Captain Nick (1 manželská postel a 1 další lůžko) mají krásný přímý výhled na moře. Některá studia jsou prostornější a je možné vyžádat přistýlku (pro dítě do 10 let). Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), koupelnou, zastíněným balkónem, klimatizací a TV. Za domem je malá zahrada s dvorkem, kde si můžete dopřát příjemné posezení pod velkými olivovníky.

Hodnocení:

Pěkné ubytování, vzdálené jen pár metrů od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Lefkada, bude vyhovovat všem, kteří mají rádi romantiku malých míst. Vzdálenost od pláže: cca 60 m. Vzdálenost od obchodů a taveren: cca 50 - 600 m. Vzdálenost od letiště: cca 58 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.