Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Christiana

Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou leží na Lefkadě přímo na pláži s výhledem na Onassisův ostrov Skorpios.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Christiana, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Christiana

Příjemný rodinný hotel Christiana má dvě patra a ideální polohu přímo na oblázkové pláži v letovisku Nidri, 150 m od centra najdete obchody, restaurace a bary. V blízkosti je autobusová zastávka. Od letiště je hotel vzdálen cca 40 km a od hlavního města cca 17 km.

Doporučení

Malý rodinný hotel Christiana s přátelskou atmosférou leží přímo na pláži s výhledem na Onassisův ostrov Skorpios.

Pláž

Hotel Christiana leží přímo na oblázkové pláži, lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování

Menší pokoje jsou příjemně zařízené, mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizaci zdarma (v červenci a srpnu), TV, lednici, balkon. Některé pokoje v hotelu Christiana mají krásný výhled na moře a okolní ostrovy. Možnost jedné přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Restaurace se zahradou, bar.

Aktuální popis od CK

PopisMalý rodinný hotel se nachází přímo na oblázkovo-písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Hotelová terasa a pláž nabízí krásný výhled na ostrov...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.