Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cosmopol vila

Nová vila Cosmopol s bazénem a sluneční terasou se nachází v oblíbeném letovisku Nidri. Je vzdálena asi 150 m od písečnooblázkové pláže. V domě se nachází prostorná 2-3 lůžková studia, moderně zařízená, vždy s vlastním sociální zařízením a vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (v ceně) a terasou. Cosmopol vila je velmi pěkné ubytování pro individuální klienty i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio

Popis vily Cosmopol

Nová vila Cosmopol s bazénem a sluneční terasou se nachází v oblíbeném letovisku Nidri. Je vzdálena asi 150 m od písečnooblázkové pláže.

Vybavení pokojů

V domě se nachází prostorná 2-3 lůžková studia, moderně zařízená, vždy s vlastním sociální zařízením a vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (v ceně) a terasou.

Stravování

Vlastní. (Možno dokoupit polopenze).

Náš názor

Cosmopol vila je velmi pěkné ubytování pro individuální klienty i pro rodiny s dětmi.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.