Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Daskalos

Velmi příjemná a pohodlná studia Daskalos v letovisku Nidri, které jsou vhodná pro všechny věkové skupiny. Poskytují oázu pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Nachází se pouze 50 metrů od písečné pláže. Pochlubit se může krásnou udržovanou zahradou a bazénem. V dosahu je také centrum letoviska Nidri s kavárnami a restauracemi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Daskalos, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha studií Daskalos

Malé rodinné studio  Daskalos v letovisku Nidri má výbornou polohu. Nachází se pouze 50 metrů od krásné písečné pláže. Do nedalekého centra s kavárnami, restauracemi a bary se dostanete po cca 30 metrech.

Popis studií

Studia Daskalos se mohou pochlubit krásnou a udržovanou zahradou. Osvěžení poskytuje bazén, který je k dispozici pro klienty a nachází se jen 20 metrů od studií.

Útulná studia Daskalos jsou pro dvě nebo tři osoby. Jsou vybavena dřevěným nábytkem, TV, koupelnou (sprcha/WC), mají kuchyňský kout s ledničkou a základním nádobím a balkon.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená od studií Daskalos pouhých 50 metrů.

Stravování

dle CK, bez stravování

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.