Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delfini

Hotelový komplex Delfini obklopený vzrostlou zelení se skládá ze dvou budov se 32 pokoji rekonstruovanými v roce 2003. Hotel s tradicí již od roku 1975 je situovaný přímo u pláže a nabízí neopakovatelný výhled na okolní ostrovy a pohoří za Nidri na Lefkadě. Hotel stojí u letoviska Nidri, kde najdete restaurace, bary a místní obchody.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Delfini, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha

Tento hotelový komplex Delfini obklopený vzrostlou zelení se skládá ze dvou budov se 32 pokoji rekonstruovanými v roce 2003. Hotel s tradicí již od roku 1975 je situovaný přímo u pláže a nabízí neopakovatelný výhled na okolní ostrovy a pohoří za Nidri. Hotel stojí u letoviska Nidri, kde najdete restaurace, bary a místní obchody. Od letiště je hotel vzdálen cca 40 km a od hlavního města cca 17 km.

Stravování

Polopenze. Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované.

Ubytování v Delfini

Vkusně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), lednicí, TV a klimatizací zdarma. Možnost jedné přistýlky. Část pokojů má částečný výhled na moře a ostatní pokoje na krásné panorama hor za Nidri.

Vybavení

Hotel Delfini je vybaven zahradní venkovní a vnitřní restaurací s barem.

Doporučení

Hotel Delfini s příjemnou řeckou atmosférou přímo u pláže v blízkosti centra.

Pláž u hotelu Delfini

Dlouhá oblázková pláž se nachází přímo u hotelu.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Hotel Delfini se nachází v klidnějším prostředí na začátku letoviska Nidri přímo na hezké oblázkové pláži. Na nejbližší obchůdky a taverny...

Řecko / Lefkáda / Nidri. Rodinný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, přímo u pěkné oblázkové pláže, s pěknou tavernou a posezením na terase se vzrostlými...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.