Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dolphins Vilky

Vilky Dolphins jsou luxusně vybaveny a jsou postaveny převážně z tradičních materiálů - kamene a dřeva. Mají široké terasy, které směřují k bazénu. Bazén má každá vilka vlastní, součástí bazénu je i vířivka, dětský bazén a sprcha. Poloha - ostrova Lefkada

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dolphins Vilky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilek Dolphins:

Vilky Dolphins stojí u cesty nad starou vesnicí na samém konci Agios Nikitas. Do staré vesnice a na pláž v Agios Nikitas se dostanete pěknou procházkou asi za 10 minut.

Ubytování:

Vilky Dolphins jsou luxusně vybaveny a jsou postaveny převážně z tradičních materiálů - kamene a dřeva. Mají široké terasy, které směřují k bazénu. Bazén má každá vilka vlastní, součástí bazénu je i vířivka, dětský bazén a sprcha. Ložnice s velkým 2lůžkem a TV a obývací část s kuchyní (myčka, sporák, lednička s mrazákem, el.trouba) a dvěma rozkládacími gauči dávají možnost ubytování maximálně pro 4 osoby. Každá vilka má také venkovní gril. Součástí vily je koupelna s vířivou vanou, pračkou a WC.

Hodnocení:

Vilky Dolphins jsou luxusní ubytování v nejkrásnějším místě ostrova - v dosahu jsou velmi krásné pláže. Vzdálenost od pláže: cca 850 m. Vzdálenost od vesnice: cca 750 m.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.