Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dům Milos

Dům Milos i jeho okolí je pečlivě udržováno, k příjemnému venkovnímu posezení slouží malebné zákoutí pod starým olivovníkem. Penzion nabízí zdarma možnost individuálního využití WIFI. Vzdálenost k obecní pláži cca 170 m. Oblast - Lefkada, Agios Nikitas

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dům Milos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha ubytování DŮM MILOS - studia

Ve velmi klidném prostředí umístěný dům pro náročnější klientelu. Prostorná studia Milos s vlastním sociálním zařízením jsou vybavena kuchyňskými kouty s možností jednoduchého vaření, balkony a v některých případech klimatizací. Umístění třetí osoby na přistýlce je možné. Dům Milos i jeho okolí je pečlivě udržováno, k příjemnému venkovnímu posezení slouží malebné zákoutí pod starým olivovníkem.

Penzion nabízí zdarma možnost individuálního využití WIFI. Vzdálenost k obecní pláži cca 170 m.

Hodnocení CK

Důlm Milos jsou velmi oblíbená studia pro svou výjimečnou atmosféru klidu, pohody a pocitu soukromí. Citlivý a profesionální přístup majitelů je zárukou kvalitních služeb a spokojenosti našich klientů.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.