Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dům Milos

Dům Milos i jeho okolí je pečlivě udržováno, k příjemnému venkovnímu posezení slouží malebné zákoutí pod starým olivovníkem. Penzion nabízí zdarma možnost individuálního využití WIFI. Vzdálenost k obecní pláži cca 170 m. Oblast - Lefkada, Agios Nikitas

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dům Milos, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha ubytování DŮM MILOS - studia

Ve velmi klidném prostředí umístěný dům pro náročnější klientelu. Prostorná studia Milos s vlastním sociálním zařízením jsou vybavena kuchyňskými kouty s možností jednoduchého vaření, balkony a v některých případech klimatizací. Umístění třetí osoby na přistýlce je možné. Dům Milos i jeho okolí je pečlivě udržováno, k příjemnému venkovnímu posezení slouží malebné zákoutí pod starým olivovníkem.

Penzion nabízí zdarma možnost individuálního využití WIFI. Vzdálenost k obecní pláži cca 170 m.

Hodnocení CK

Důlm Milos jsou velmi oblíbená studia pro svou výjimečnou atmosféru klidu, pohody a pocitu soukromí. Citlivý a profesionální přístup majitelů je zárukou kvalitních služeb a spokojenosti našich klientů.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.