Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eagles Nest - vila

Nová vilka Eagles Nest stojí na skalnatém úbočí vysoko nad mořem a skutečně připomíná ,,orlí hnízdo”. Z tohoto místa je nádherný výhled na západní pobřeží ostrova Lefkada s pláží Kathisma a na moře. Lze odtud pozorovat úžasné západy slunce. Malebná vesnička Agios Nikitas je vzdálena 2,5 km. Oblast - Lefkada

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eagles Nest - vila , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha:

Nová vilka Eagles Nest stojí na skalnatém úbočí vysoko nad mořem a skutečně připomíná ,,orlí hnízdo”. Z tohoto místa je nádherný výhled na západní pobřeží ostrova Lefkada s pláží Kathisma a na moře. Lze odtud pozorovat úžasné západy slunce. Malebná vesnička Agios Nikitas je vzdálena 2,5 km.

Ubytování:

Celková obytná plocha vily je Eagles Nest je 104 m2. V 1. patře jsou 2 ložnice s balkóny a koupelna s vanou. Další ložnice je v přízemí. Je zde i obývací část s TV a krbem a dobře vybavená kuchyň. Vilka je klimatizovaná. V bezprostřední blízkosti vilky je bazén. K dispozici jsou lehátka a slunečníky. U vily Eagles Nest je možné parkovat. Vila nabízí až 6 lůžek.

Hodnocení:

Moderně vybavená vilka Eagles Nest poskytuje veškeré pohodlí a romantika horského prostředí s vyhlídkou na moře je jedinečná.

Vzdálenosti

Vzdálenost od Agios Nikitas: cca 2,5 km.

Vzdálenost od pláže Kathisma: cca 3 km.

Vzdálenost od letiště: cca 36 km.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceLefkada je kouzelný Jónský ostrov s nejkrásnějšími plážemi, jaké Řecko nabízí. Nejkrásnější pláže Lefkady jsou na západním pobřeží ostrova. Na...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.