Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eden

Eden je soubor 3 samostatných luxusních vil, nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Je to naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefallonii.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eden, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha vil Eden

Eden je soubor 3 samostatných luxusních vil, nacházejících se na jihu ostrova Lefkada, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Je to naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefallonii.

Ubytování ve vilách Eden

Areál s vilami Eden se nachází přímo na pobřeží s vlastním romantickým terasovitým vstupem do moře a tvoří jej vily Adam, Eva a Rising Sun. Každá vila je zařízená osobitým africkým a koloniálním stylem do nejmenších podrobností, s příjemnou rodinnou atmosférou. Celý areál je propojen zahradou a terasovitými schody, které vedou až k soukromému vstupu do moře, kde naleznete lehátka se slunečníky a romantický vstup do moře po zapuštěných schůdkách. U moře také naleznete stylový bar pro občerstvení a odpočinek. Všechny vily mají soukromý bazén s lehátky a slunečníky. Vily jsou plně klimatizovány a je zde k dispozici Wi-Fi. U každé vily je místo pro parkování.

Vila Rising Sun: vila může ubytovat až 6 osob.V přízemí vily se nachází velký obytný salón s TV/SAT, DVD přehrávačem a CD/Rádio přehrávačem, plně vybavená kuchyň (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), koupelna se sprchovým koutem a WC a 1 ložnice. V přízemí je také velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením zastřešená pergolou. V 1. patře jsou 2 ložnice. U každé je vlastní koupelna, 1 je vybavena sprchovým koutem a 2. sprchovým koutem a masážní vanou. Je zde také velký balkón zastřešený pergolou s venkovním posezením a houpací sítí.

Vila Adam: vila může ubytovat až 6 osob. V přízemí vilky se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), obytný salón s TV/SAT/DVD, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s manželskou postelí a velká terasa zastíněná pergolou s jídelním stolem a venkovním posezením. V 1. patře jsou 2 ložnice, každá z nich má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Vila Eva: v největší vile se pohodlně ubytuje až 8 osob. V přízemí se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), velký obytný salón s TV/SAT/DV, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s manželskou postelí a zastřešená venkovní terasa s jídelním stolem a venkovním posezením. V 1. patře je pak 2. kuchyňská linka a 2. velký obytný salón. Jsou zde také 2 ložnice s vlastními koupelnami a WC a velká terasa zastřešená pergolou s jídelním stolem a venkovním posezením.

Hodnocení

luxusní ubytování, které Vám nabídne klid, romantiku a soukromí. Velkou výhodou těchto vil je soukromý vstup do moře u kterého je i stylový bar.

Vzdálenosti

od Evgiros: cca 3 km. od pláže Skidi: cca 2,5 km. od pláže Amouso: cca 3,5 km. od Vassiliki: cca 10,5 km. od letiště: cca 60 km.

Cena zahrnuje (sezona 2012)

pronájem vily na 1 noc, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid

Informace o ubytování

Vila Eden nabízí až 8 lůžek a vlastní stravování

Aktuální popis od CK

Popis destinaceLefkada je kouzelný Jónský ostrov s nejkrásnějšími plážemi, jaké Řecko nabízí. Nejkrásnější pláže Lefkady jsou na západním pobřeží ostrova. Na...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.