Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eden

Eden je soubor 3 samostatných luxusních vil, nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Je to naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefallonii.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha vil Eden

Eden je soubor 3 samostatných luxusních vil, nacházejících se na jihu ostrova Lefkada, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Je to naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefallonii.

Ubytování ve vilách Eden

Areál s vilami Eden se nachází přímo na pobřeží s vlastním romantickým terasovitým vstupem do moře a tvoří jej vily Adam, Eva a Rising Sun. Každá vila je zařízená osobitým africkým a koloniálním stylem do nejmenších podrobností, s příjemnou rodinnou atmosférou. Celý areál je propojen zahradou a terasovitými schody, které vedou až k soukromému vstupu do moře, kde naleznete lehátka se slunečníky a romantický vstup do moře po zapuštěných schůdkách. U moře také naleznete stylový bar pro občerstvení a odpočinek. Všechny vily mají soukromý bazén s lehátky a slunečníky. Vily jsou plně klimatizovány a je zde k dispozici Wi-Fi. U každé vily je místo pro parkování.

Vila Rising Sun: vila může ubytovat až 6 osob.V přízemí vily se nachází velký obytný salón s TV/SAT, DVD přehrávačem a CD/Rádio přehrávačem, plně vybavená kuchyň (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), koupelna se sprchovým koutem a WC a 1 ložnice. V přízemí je také velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením zastřešená pergolou. V 1. patře jsou 2 ložnice. U každé je vlastní koupelna, 1 je vybavena sprchovým koutem a 2. sprchovým koutem a masážní vanou. Je zde také velký balkón zastřešený pergolou s venkovním posezením a houpací sítí.

Vila Adam: vila může ubytovat až 6 osob. V přízemí vilky se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), obytný salón s TV/SAT/DVD, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s manželskou postelí a velká terasa zastíněná pergolou s jídelním stolem a venkovním posezením. V 1. patře jsou 2 ložnice, každá z nich má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Vila Eva: v největší vile se pohodlně ubytuje až 8 osob. V přízemí se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), velký obytný salón s TV/SAT/DV, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s manželskou postelí a zastřešená venkovní terasa s jídelním stolem a venkovním posezením. V 1. patře je pak 2. kuchyňská linka a 2. velký obytný salón. Jsou zde také 2 ložnice s vlastními koupelnami a WC a velká terasa zastřešená pergolou s jídelním stolem a venkovním posezením.

Hodnocení

luxusní ubytování, které Vám nabídne klid, romantiku a soukromí. Velkou výhodou těchto vil je soukromý vstup do moře u kterého je i stylový bar.

Vzdálenosti

od Evgiros: cca 3 km. od pláže Skidi: cca 2,5 km. od pláže Amouso: cca 3,5 km. od Vassiliki: cca 10,5 km. od letiště: cca 60 km.

Cena zahrnuje (sezona 2012)

pronájem vily na 1 noc, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid

Informace o ubytování

Vila Eden nabízí až 8 lůžek a vlastní stravování

Aktuální popis od CK

Popis destinaceLefkada je kouzelný Jónský ostrov s nejkrásnějšími plážemi, jaké Řecko nabízí. Nejkrásnější pláže Lefkady jsou na západním pobřeží ostrova. Na...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.