Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Lefkada > Katalog objektů > Hotely na Lefkadě > Elenis House

Hotely na Lefkadě: Elenis House **

Středisko: Vassiliki, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha Elenis House

Patrová vilka Elenis House stojí u místní komunikace blízko oblázkové pláže ve Vassiliki. Na pláž se dostanete, přejdete-li místní komunikaci a pokračujete-li pěšinou k pláži. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Vilka má předzahrádku s květinami a kvetoucími keři, které oddělují vilku od místní komunikace. V nedalekém centru Vassiliki jsou obchody, pekárny, kavárny, bary, taverny a obchody s dárky a suvenýry. Velmi blízko je pekárna.

Vyabevní Elenis House

Vilka obklopená květinami působí velmi malebně. Jednoduše vybavená studia jsou ve zvýšeném přízemí (pět schodů) a v prvním patře. Studia mají prostorné zastíněné balkóny (většinou markýzou) s výhledem do zahrady a na hory. Přepážky na balkónech zajišťují dostatek soukromí. U studií, jejichž balkóny směřují do hor se dá předpokládat klidné prostředí. Standardní studia jsou příjemně a účelně zařízena a mají dvě lůžka, která se dají upravit jako velké manželské lůžko. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), klimatizací (za příplatek) a TV. Jsou opatřena sítěmi proti komárům.

Pláž

Pláž se nachází 75m od Eleni House.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.