Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elenis House

Vilka Elenis House disponující studii se nachází nedaleko centra Vasiliki, asi 75m od pláže a jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elenis House, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Elenis House

Patrová vilka Elenis House stojí u místní komunikace blízko oblázkové pláže ve Vassiliki. Na pláž se dostanete, přejdete-li místní komunikaci a pokračujete-li pěšinou k pláži. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Vilka má předzahrádku s květinami a kvetoucími keři, které oddělují vilku od místní komunikace. V nedalekém centru Vassiliki jsou obchody, pekárny, kavárny, bary, taverny a obchody s dárky a suvenýry. Velmi blízko je pekárna.

Vyabevní Elenis House

Vilka obklopená květinami působí velmi malebně. Jednoduše vybavená studia jsou ve zvýšeném přízemí (pět schodů) a v prvním patře. Studia mají prostorné zastíněné balkóny (většinou markýzou) s výhledem do zahrady a na hory. Přepážky na balkónech zajišťují dostatek soukromí. U studií, jejichž balkóny směřují do hor se dá předpokládat klidné prostředí. Standardní studia jsou příjemně a účelně zařízena a mají dvě lůžka, která se dají upravit jako velké manželské lůžko. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), klimatizací (za příplatek) a TV. Jsou opatřena sítěmi proti komárům.

Pláž

Pláž se nachází 75m od Eleni House.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.