Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elies Residence

Exkluzivně jsme pro Vás do letošní nabídky zařadili i luxusní residenci Elies. Tyto přepychové moderní vily mají výbornou polohu, nachází se 2 km od hlavního města půvabného ostrova Lefkada. Residence nabízí skvostný výhled na přístav a západní část ostrova. Velkoryse působí především hlavní obytný prostor každé z vil, který disponuje velkým množstvím prostoru a světla.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elies Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Elies Residence

Exkluzivně jsme pro Vás do letošní nabídky zařadili i luxusní residenci Elies. Tyto přepychové moderní vily mají výbornou polohu, nachází se 2 km od hlavního města půvabného ostrova Lefkada. Residence nabízí skvostný výhled na přístav a západní část ostrova. Velkoryse působí především hlavní obytný prostor každé z vil, který disponuje velkým množstvím prostoru a světla. Vily jsou postaveny v harmonickém souladu s okolní přírodou, mají vlastní zahradu a bazén. V interiéru na první pohled zaujme designový nábytek a elegantní doplňky, které dotvářejí pocit pohodlí. Vily jsou vysoce funkční a disponují také krbem. Tento komplex doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají luxus, soukromí, výjimečné a originální prostředí a služby nejvyšší kvality. Residence Elies je místem, které rozhodně stojí za vaši pozornost.

Vybavení hotelu Elies Residence

residence s luxusním bazénem slunečníky a lehátka k dispozici vlastní soukromá terasa se zahradou vhodná pro pořádání barbecue 2 km od hlavního města 13 km od Agios Nikitas 14 km od Kathisma beach stolní tenis soukromé parkoviště

Vybavení pokoje

Vila Katika I - patrová vila - se 3 ložnicemi z toho 2 v patře, každá s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, vanou a WC, jedna z koupelen s jacuzzi, prostorná obyvací hala s jídelnou, plně vybavená kuchyň se spotřebiči, pračka, Audio video system, klimatizace, přípojení na internet. Ložnice jsou vždy s balkonem nebo terasou. Za příplatek, možnost zajištění jednoho pokoje pro hosty s vlastním vchodem ,který soudedí s vilou. Možnost ubytování pro 6 - 8 osob.

Stravování

vlastní

Další údaje o hotelu Elies Residence

Residenční dům, skládající se ze 2 budov, vily Katikia I a Katikia II ÚKLID: 2 x týdně Výměna ručníků: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně

Elies Residence na webu

Elies Residence

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.