Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elies Residence

Exkluzivně jsme pro Vás do letošní nabídky zařadili i luxusní residenci Elies. Tyto přepychové moderní vily mají výbornou polohu, nachází se 2 km od hlavního města půvabného ostrova Lefkada. Residence nabízí skvostný výhled na přístav a západní část ostrova. Velkoryse působí především hlavní obytný prostor každé z vil, který disponuje velkým množstvím prostoru a světla.

Oblast
Středisko

Popis hotelu Elies Residence

Exkluzivně jsme pro Vás do letošní nabídky zařadili i luxusní residenci Elies. Tyto přepychové moderní vily mají výbornou polohu, nachází se 2 km od hlavního města půvabného ostrova Lefkada. Residence nabízí skvostný výhled na přístav a západní část ostrova. Velkoryse působí především hlavní obytný prostor každé z vil, který disponuje velkým množstvím prostoru a světla. Vily jsou postaveny v harmonickém souladu s okolní přírodou, mají vlastní zahradu a bazén. V interiéru na první pohled zaujme designový nábytek a elegantní doplňky, které dotvářejí pocit pohodlí. Vily jsou vysoce funkční a disponují také krbem. Tento komplex doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají luxus, soukromí, výjimečné a originální prostředí a služby nejvyšší kvality. Residence Elies je místem, které rozhodně stojí za vaši pozornost.

Vybavení hotelu Elies Residence

residence s luxusním bazénem slunečníky a lehátka k dispozici vlastní soukromá terasa se zahradou vhodná pro pořádání barbecue 2 km od hlavního města 13 km od Agios Nikitas 14 km od Kathisma beach stolní tenis soukromé parkoviště

Vybavení pokoje

Vila Katika I - patrová vila - se 3 ložnicemi z toho 2 v patře, každá s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, vanou a WC, jedna z koupelen s jacuzzi, prostorná obyvací hala s jídelnou, plně vybavená kuchyň se spotřebiči, pračka, Audio video system, klimatizace, přípojení na internet. Ložnice jsou vždy s balkonem nebo terasou. Za příplatek, možnost zajištění jednoho pokoje pro hosty s vlastním vchodem ,který soudedí s vilou. Možnost ubytování pro 6 - 8 osob.

Stravování

vlastní

Další údaje o hotelu Elies Residence

Residenční dům, skládající se ze 2 budov, vily Katikia I a Katikia II ÚKLID: 2 x týdně Výměna ručníků: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně

Elies Residence na webu

Elies Residence

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.