Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Enodia Hotel

Tento nově postavený hotel leží na Lefkadě u hlavní pláže, v oblasti Vassiliki a všechny pokoje hotelu nabízejí výhled na moře. Pláž je od hotelu oddělena jen místní, nepříliš frekventovanou komunikací, která slouží k dopravě do hotelu. Moderní a příjemně zařízený hotel, disponující bazénem a dětským bazénem je vhodný pro všechny, kteří hledají dovolenou v nádherném prostředí, nedaleko moře a centra s možností procházek, nákupů, či návštěvy některé z místních kaváren nebo taveren. Hotel svojí kvalitou a vybavením uspokojí i náročnějšího klienta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Poloha hotelu Enodia

Tento nově postavený hotel Enodia leží na Lefkadě u hlavní pláže, v oblasti Vassiliki a všechny pokoje hotelu nabízejí výhled na moře. Pláž je od hotelu Enodia oddělena jen místní, nepříliš frekventovanou komunikací, která slouží k dopravě do hotelu. Moderní a příjemně zařízený hotel, disponující bazénem a dětským bazénem je vhodný pro všechny, kteří hledají dovolenou v nádherném prostředí, nedaleko moře a centra s možností procházek, nákupů, či návštěvy některé z místních kaváren nebo taveren. Hotel Enodia svojí kvalitou a vybavením uspokojí i náročnějšího klienta.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 50 m - vzdálenost od letiště 38 km - vzdálenost od centra 500 m - nákupní možnosti 200 m

Ubytování v hotelu Enodia:

- individuální klimatizace - telefon, minibar , trezor - plazmový televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - internetové připojení - ubytování za příplatek na vyžádání: - Suite - ložnice a obývací pokoj, terasa, vířivka - pokoj s bočním výhledem na moře

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar - připojení k internetu (za poplatek) - bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma) - dětský bazén - televizní místnost

Pláž u hotelu Enodia:

- písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- fitness - sauna

Stravování v ceně:

- snídaně formou bufetu

Stravování za příplatek:

- večeře formou bufetu

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.