Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eva vila

Vila Eva patří do souboru 3 samostatných vilek Eden (Eva vila, Rising Sun vila, Adam vila), nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefallonii.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eva vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Eva:

Vila Eva patří do souboru 3 samostatných vilek Eden (Eva vila, Rising Sun vila, Adam vila), nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a ostrov Kefallonii.

Ubytování:

Areál s vilou Eva se nachází přímo na pobřeží s vlastním romantickým terasovitým vstupem do pohádkově průzračného moře. Vila Eva je největší vilou v Edenu. V přízemí se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), velký obytný salón s TV/SAT/DV, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s manželskou postelí a zastřešená venkovní terasa s jídelním stolem a venkovním posezením. V 1. patře je pak 2. kuchyňská linka a 2. velký obytný salón. Jsou zde také 2 ložnice s vlastními koupelnami a WC a velká terasa zastřešená pergolou s jídelním stolem a venkovním posezením. K vile patří soukromý bazén 8 x 4 m, hloubka 1,1 - 1,5 m, čištěný moderním ozonovým systém, s lehátky a slunečníky. Vila je plně klimatizovaná a je zde k dispozici Wi-Fi internet. U vilky je místo pro parkování.

Hodnocení:

Díky dvěma odděleným apartmánům s vlastními vchody je vila Eva optimální pro ubytování dvou rodin, několika párů či individuálních hostů. Společný čas si užijete u bazénu nebo na velkých terasách s příjemným posezením a okouzlujícím výhledem. Vzdálenost od Evgiros: cca 3 km. Vzdálenost od pláže Skidi: cca 2,5 km. Vzdálenost od pláže Amouso: cca 3,5 km. Vzdálenost od Vassiliki: cca 10,5 km. Vzdálenost od letiště: cca 60 km.

Kapacita

až 9 lůžek, dle zájezdu vlastní stravování

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.