Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fotini studia

Příjemný apartmánový komplex byl vybudován v roce 2009 a je situován na Lefkadě na klidném místě asi 200 m od známé pláže ve Vassiliki, která je vyhlášeným centrem milovníků windsurfi ngu. Klientům ubytovaným v těchto příjemně zařízených studiích je k dispozici bazén, dětský bazén a dětské hřiště. Centrum Vassiliki se spoustou příjemných kaváren, taveren a restaurací se nachází v pěší vzdálenosti. Studia doporučujeme všem, kteří hledají klidné ubytování nedaleko pláže a centra.

Oblast
Středisko

Poloha Fotini studia

Příjemný apartmánový komplex Fotini studia byl vybudován v roce 2009 a je situován na klidném místě asi 200 m od známé pláže ve Vassiliki, která je vyhlášeným centrem milovníků windsurfi ngu. Klientům ubytovaným v těchto příjemně zařízených studiích je k dispozici bazén, dětský bazén a dětské hřiště. Centrum Vassiliki se spoustou příjemných kaváren, taveren a restaurací se nachází v pěší vzdálenosti. Fotini studia doporučujeme všem, kteří hledají klidné ubytování nedaleko pláže a centra.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 300 m - vzdálenost od letiště 65 km - vzdálenost od centra 800 m - nákupní možnosti 600 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - individuálně ovladatelná klimatizace - televizor, lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC), balkon

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - bar u bazénu - připojení k internetu WiFi (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén, dětské hřiště

Pláž u Fotini studia:

- oblázková, písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.