Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gatsoulis

Studia Gatsoulis nacházející se v oblíbeném letovisku Nidri jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají lokality s možnostmi zábavy a vyžití. V blízkém okolí se nachází nepřeberné množství taveren, barů a obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gatsoulis, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha domu Gatsoulis

Budovu domu Gatsoulis naleznete v blízkosti centra populárního letoviska Nidri. Nejbližší štěrkovo-písečnou pláž máte na dosah cca 150 m. Stejná vzdálenost je i k nejbližšímu supermarketu či restauracím. Rušné a atraktivní centrum s množstvím obchodů, stylových kaváren a restaurací je cca ve vzdálenosti 300 m.

Vybavení domu Gatsoulis

Dům Gatsoulis disponuje 12-ti studii.

Vybavení studií

2-lůžková studia, 3-lůžková studia (3. lůžko je rozkládací)  :kuchyňský kout se základním nádobím, lednička, sprcha/WC, TV, klimatizace za poplatek na místě.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.