Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gatsoulis

Studia Gatsoulis nacházející se v oblíbeném letovisku Nidri jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají lokality s možnostmi zábavy a vyžití. V blízkém okolí se nachází nepřeberné množství taveren, barů a obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gatsoulis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Gatsoulis

Budovu domu Gatsoulis naleznete v blízkosti centra populárního letoviska Nidri. Nejbližší štěrkovo-písečnou pláž máte na dosah cca 150 m. Stejná vzdálenost je i k nejbližšímu supermarketu či restauracím. Rušné a atraktivní centrum s množstvím obchodů, stylových kaváren a restaurací je cca ve vzdálenosti 300 m.

Vybavení domu Gatsoulis

Dům Gatsoulis disponuje 12-ti studii.

Vybavení studií

2-lůžková studia, 3-lůžková studia (3. lůžko je rozkládací)  :kuchyňský kout se základním nádobím, lednička, sprcha/WC, TV, klimatizace za poplatek na místě.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.