Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

George

Hotel George s příjemnou atmosférou se nachází na ostrově Lefkada v klidnějším prostředí letoviska Nidri, cca 100 m od centra, kde jsou možnosti každodenní zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu George

Hotel George s příjemnou atmosférou se nachází na ostrově Lefkada v klidnějším prostředí letoviska Nidri, cca 100 m od centra, kde jsou možnosti každodenní zábavy.

Vybavení

recepce, směnárna, salonek, internetový koutek (za poplatek), vnitřní a venkovní restaurace, bar a snack bar u bazénu, bazén, venkovní kavárna, venkovní terasa, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, zahrada a parkoviště.

Pláž

Hotel George leží cca 180 m od písčito-oblázkové pláže

Snídaně

bufetové

Večeře

servírované/bufetové

Služby

klimatizace na pokoji, internetový koutek, lehátka a slunečníky na pláži, trezor na pokoji.

Ubytování v hotelu George

hotelový areál George tvoří hlavní budova a další 3 bloky. Je zde celkem 41 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky), dále studia a apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, rádiem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén, na letovisko nebo na okolní krajinu s lesy.

V pokojích jsou též župany a osušky k bazénu. Klimatizace (za poplatek), trezor na pokoji (za poplatek). Dětská postýlka je v hotelu George na vyžádání zdarma.

Pro děti

dětská postýlka zdarma, dětský bazén, dětský koutek.

Doporučení CK

Hotel George je velmi pěkný hotel v blízkosti centra střediska Nidri.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.