Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

George 2

Studia George se nacházejí v oblasti Nikiana nedaleko rušnějšího letoviska Nidri na ostrově Lefkáda, na nejbližší písečnou pláž je to 100 metrů a market je vzdálen pouhých 50 metrů. Příjemné ubytování doporučujeme všem klientům bez rozdílu věku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis ubytování George II:

Na samém začátku Nikiany v druhé řadě domů stojí sympatický prázdninový dům George II. Na písčito-oblázkovou pláž se dostanete již po 70 m, stačí když přejdete přes silnici. Od domu George I ho dělí asi 350 m. Přibližně ve stejné vzdálenosti se nachází centrum letoviska s obchůdky a tavernami. Nejbližší minimarket je v dosahu asi 100 m. Do rušného letoviska Nidri je to necelých 6 km.

Kapacita:

4 studia

Pláž:

70 m přes cestu

Ubytování / Vybavení studií George II:

pohodlná zrenovovaná studia pro 2 a 3 osoby v 1.patře • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna (sprcha, WC) • TV • klimatizace (za poplatek) • trezor (za poplatek) • balkon s výhledem do okolí a na hory.

Stravování:

bez stravy

Náš názor na studia George II:

Pokud hledáte kvalitní ubytování v klidném prostředí kousíček od pláže a zároveň v pěším dosahu centra, studia George II jsou pro vás ideální volba. Přátelská atmosféra láká turisty všech věkových kategorií. Studia George II doporučujeme rodinám s dětmi.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.