Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Aparthotel

Nová samostatně stojící dvoupodlažní budova aparthotelu Golden s bazénem se nachází v klidné části letoviska Nidri na ostrově Lefkáda. Je vzdálena asi 150 m od písečnooblázkové pláže. Celková kapacita budovy je 7 studií s možností přistýlky. V přízemí objektu je příjemný bar, studia jsou v 1. a 2. patře. Ubytování v aparthotelu Golden je vhodné jak pro klienty hledající rušnější noční život a zábavu, tak i pro rodiny s malými dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha aparthotelu Golden

Nová samostatně stojící dvoupodlažní budova aparthotelu Golden s bazénem se nachází v klidné části letoviska Nidri na ostrově Lefkáda. Je vzdálena asi 150 m od písečnooblázkové pláže. Celková kapacita budovy je 7 studií s možností přistýlky. V přízemí objektu je příjemný bar, studia jsou v 1. a 2. patře.

Vybavení pokojů

Velmi pěkná 2 lůžková studia s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, lednici, TV, trezor (15 €/pobyt), klimatizaci, sítě v oknech proti komárům, velký balkon.

Stravování v aparthotelu Golden

Vlastní. Možno dokoupit snídaně i večeře.

Názor CK

Ubytování v aparthotelu Golden Star je vhodné jak pro klienty hledající rušnější noční život a zábavu, tak i pro rodiny s malými dětmi.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.