Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Aparthotel

Nová samostatně stojící dvoupodlažní budova aparthotelu Golden s bazénem se nachází v klidné části letoviska Nidri na ostrově Lefkáda. Je vzdálena asi 150 m od písečnooblázkové pláže. Celková kapacita budovy je 7 studií s možností přistýlky. V přízemí objektu je příjemný bar, studia jsou v 1. a 2. patře. Ubytování v aparthotelu Golden je vhodné jak pro klienty hledající rušnější noční život a zábavu, tak i pro rodiny s malými dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Golden

Nová samostatně stojící dvoupodlažní budova aparthotelu Golden s bazénem se nachází v klidné části letoviska Nidri na ostrově Lefkáda. Je vzdálena asi 150 m od písečnooblázkové pláže. Celková kapacita budovy je 7 studií s možností přistýlky. V přízemí objektu je příjemný bar, studia jsou v 1. a 2. patře.

Vybavení pokojů

Velmi pěkná 2 lůžková studia s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, lednici, TV, trezor (15 €/pobyt), klimatizaci, sítě v oknech proti komárům, velký balkon.

Stravování v aparthotelu Golden

Vlastní. Možno dokoupit snídaně i večeře.

Názor CK

Ubytování v aparthotelu Golden Star je vhodné jak pro klienty hledající rušnější noční život a zábavu, tak i pro rodiny s malými dětmi.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.