Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Lefkadě: Gregory´s ***

Středisko: Nidri, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Gregory´s

hotel rodinného typu Gregory´s s příjemnou atmosférou se nachází v klidné části centra letoviska Nidri, hned u moře s pozvolným vstupem a užší oblázkovo-písčité pláže. Hotel tvoří hlavní a vedlejší budova. Centrum letoviska Nidri, kde jsou možnosti zábavy, nákupů, občerstvení i procházek je jen kousek od hotelu. Doporučujeme zpříjemnit si pobyt u moře poznáváním ostrova (autem, na motorce, autobusem) nebo lodí (www.nidristar.gr)

Kapacita

v hotelu Gregory´s je celkem 18 pokojů a studií. Naši kapacitu tvoří pouze hotelové pokoje (2lůžkové s možností jedné přistýlky), které jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchou, WC, chladničkou, trezorem a balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na okolní zástavbu nebo na moře. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den). Dětská postýlka je v hotelu Gregory´s na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, salónek, vnitřní a venkovní bar, snackbar, vnitřní a venkovní restaurace s TV se satelitním příjmem, parkoviště (pro motorky).

Stravování v Gregory´s

formou polopenze. Snídaně - servírované kontinentální, servírované večeře se skládají ze salátu, hlavního chodu s možností výběru a dezertu (ovoce nebo káva pro dospělé a nealkoholický nápoj pro děti).

Sport a zábava

slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty na pláži (cca 50 m od hotelu, za poplatek - vodní lyže, jízda na banánu, na kruhu aj).

Hlavní výhody hoteu Gregory´s

3 hlavní výhody hotelu: výborná poloha, ochotný personál, příjemné romantické posezení v restauraci hotelu s výhledem na moře a ostrůvky.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Čekali jsme to lepší, ale dalo se to
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ne
Vybavení a služby byly ( 1x )
Nedostatečné
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Ucházející
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Nedostatečná
Stravování zde bylo ( 1x )
Špatné a neodpovídající
Služby a personál ( 1x )
Nic moc, nepřetrhli se
Zábava a animační programy ( 1x )
Žádné
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Nejsou tu ani překážky, ale ani vybavení
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Restaurace, Terasa, Chladnička, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 1x )
Normální pláž v letovisku
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 1x )
smíšená
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.