Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Blue 1

Luxusní hotel je situován na východním pobřeží ostrova Lefkada, 3 km od vesničky Nikiana, 5 km od turistického letoviska Nidri a 10 km od hlavního města Lefkada. Je situován v mírném kopečku s nádherným výhledem na moře a západní pobřeží řecké pevniny. Všechny pokoje mají výhled na moře. Jedenkrát denně je organizován autobusový transfer do hlavního města zdarma. Hotel je zárukou prožití nezapomenutelné dovolené se 100% servisem a nezklame ani nejnáročnějšího klienta.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ionian Blue 1, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ionian Blue

Luxusní hotel Ionian Blue je situován na východním pobřeží ostrova, 3 km od vesničky Nikiana, 5 km od turistického letoviska Nidri a 10 km od hlavního města Lefkada. Je situován v mírném kopečku s nádherným výhledem na moře a západní pobřeží řecké pevniny. Všechny pokoje mají výhled na moře. Jedenkrát denně je organizován autobusový transfer do hlavního města zdarma. Hotel Ionian Blue je zárukou prožití nezapomenutelné dovolené se 100% servisem a nezklame ani nejnáročnějšího klienta.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 35 km - vzdálenost od centra 5 km - nákupní možnosti 3 km

Ubytování:

- individuálně ovladatelná klimatizace - minibar - internetové připojení (za poplatek) - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace, taverna u hlavního bazénu - bar, snack bar, minimarket, obchod se suvenýry - konferenční místnost - připojení k internetu (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma), krytý bazén - dětský bazén, miniklub, dětské hřiště

Pláž u Ionian Blue:

- molo, lehátka a slunečníky zdarma - plážové osušky k zapůjčení zdarma - plážový bar, vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- animační programy, večerní programy - stolní tenis

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- fitness - sauna, masáže

Možnosti stravování

- snídaně formou bufetu

- večeře formou bufetu Na večeři může být vyžadováno formální oblečení.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.