Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Blue 1

Luxusní hotel je situován na východním pobřeží ostrova Lefkada, 3 km od vesničky Nikiana, 5 km od turistického letoviska Nidri a 10 km od hlavního města Lefkada. Je situován v mírném kopečku s nádherným výhledem na moře a západní pobřeží řecké pevniny. Všechny pokoje mají výhled na moře. Jedenkrát denně je organizován autobusový transfer do hlavního města zdarma. Hotel je zárukou prožití nezapomenutelné dovolené se 100% servisem a nezklame ani nejnáročnějšího klienta.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Ionian Blue

Luxusní hotel Ionian Blue je situován na východním pobřeží ostrova, 3 km od vesničky Nikiana, 5 km od turistického letoviska Nidri a 10 km od hlavního města Lefkada. Je situován v mírném kopečku s nádherným výhledem na moře a západní pobřeží řecké pevniny. Všechny pokoje mají výhled na moře. Jedenkrát denně je organizován autobusový transfer do hlavního města zdarma. Hotel Ionian Blue je zárukou prožití nezapomenutelné dovolené se 100% servisem a nezklame ani nejnáročnějšího klienta.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 35 km - vzdálenost od centra 5 km - nákupní možnosti 3 km

Ubytování:

- individuálně ovladatelná klimatizace - minibar - internetové připojení (za poplatek) - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace, taverna u hlavního bazénu - bar, snack bar, minimarket, obchod se suvenýry - konferenční místnost - připojení k internetu (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma), krytý bazén - dětský bazén, miniklub, dětské hřiště

Pláž u Ionian Blue:

- molo, lehátka a slunečníky zdarma - plážové osušky k zapůjčení zdarma - plážový bar, vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- animační programy, večerní programy - stolní tenis

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- fitness - sauna, masáže

Možnosti stravování

- snídaně formou bufetu

- večeře formou bufetu Na večeři může být vyžadováno formální oblečení.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.