Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Sea-View Villas

Dovolená zde Vám přinese nejen úžasný odpočinek, ale i notnou dávku inspirace a nových myšlenek. Oblast, ve kterém je areál umístěn, ve spojení s jeho stylovou a citlivou architekturou, dispozicemi a vybaveností, je to, o čem si většinou necháváme pouze zdát.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ionian Sea-View Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis lokality

Dovolená, která vám přinese nejen úžasný odpočinek, ale i notnou dávku inspirace a nových myšlenek. Místo, ve kterém je areál umístěn, ve spojení s jeho stylovou a citlivou architekturou, dispozicemi a vybaveností je to, o čem si většinou necháváme pouze zdát. Dokonale souzní s podstatou a výjimečností Lefkady.

Vybavení Ionian Sea-View Villas

Areál Ionian Sea-View Villas je tvořen šesti samostatnými vilami, kdy každá má svůj okolní privátní prostor s vlastním bazénem s lehátky a slunečníky, kamennými terasami s grilem a posezením. Krásný výhled na moře a vzdálenou Ithaku je samozřejmostí.

Vzdálenost k moři je cca 50–100 m, ke koupání lze zvolit buď malou oblázkovou pláž nebo dřevěná a kamenná plata nad křišťálově průzračnou vodou. K dispozici jsou stolky a lehátka.

Vnitřní vybavení je řešeno v působivém jižním stylu a je dokonale vzájemně sladěno. K dispozici jsou 2 -3 samostatné ložnice, 2-3 koupelny, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní (vč. myčky, mikrovl. trouby, kávovaru a toasteru), terasy v přízemí a balkon v patře. Klimatizace je bez příplatku.

V případě vily pro 4 osoby jsou obě ložnice v patře, kde je i prostorná koupelna vybavená vanou a pračkou. Obývací pokoj s kuchyní a druhou koupelnou se sprchovým koutem jsou v přízemí. V případě vily pro 6 osob jsou výše popsané dispozice stejné, třetí ložnice s vlastní koupelnou je umístěna v přízemí v samostatném křídle vily. V rámci jedné vily lze v doprovodu rodičů ubytovat na přistýlce maximálně 2 děti do 12 let. Co do provedení, barevnosti, vnitřního i vnějšího členění je každá z vil originálem, tudíž uvedené záběry nemohou být přesně vztaženy na všechny objekty.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.