Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalias

Příjemný rodinný hotel Kalias se nachází poblíž pláže v oblíbeném letovisku Vasiliki. Centrum městečka je dosažitelné příjemnou procházkou. Ubytování doporučujeme především rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kalias

Rodinný hotel Kalias se nachází nedaleko hlavní písčito-oblázkové pláže ve Vassiliki; od které je oddělen místní komunikací. Do centra letoviska s obchody; bary a tavernami se dostanete příjemnou procházkou. Hotel nabízí vybavení pro bezstarostnou a odpočinkovou dovolenou; díky možnosti ubytovat až 5 osob v pokoji doporučujeme především rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu Kalias

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, TV místnost, barzén, dětský bazén; dětské hřiště, Wi-Fi připojení

Vybavení pokojů

Individuálně ovladatelná klimatizace, lednička; balkon nebo terasa, televizor, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou; WC; vysoušeč vlasů)

Ubytování za příplatek

- pokoj s výhledem na moře

Stravování

Dle CK. Snídaně: kontinentální snídaně formou bufetu.

Pláž

Písčitá s oblázky

Sport a zábava za příplatek

Vodní sporty na pláži

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.