Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Lefkada > Katalog objektů > Hotely na Lefkadě > Katerina studia

Hotely na Lefkadě: Katerina studia **+

Středisko: Vassiliki, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha studi Katerina:

Vilka se studii Katerina je doslova obklopena nádhernou zelení ostrova Lefkada. Výraznou dominantou tohoto místa je řada vzrostlých palem. Zvýšené terasy jsou situovány do citrusového sadu. Na městskou pláž se dostanete asi za 5 minut a do centra Vassiliki ani ne za 7 minut. Asi 250 m od vily je samoobsluha.

Ubytování:

Vilka je po celkové rekonstrukci. Studia Katerina jsou ve zvýšeném přízemí a jsou vybavena manželskou postelí a dalším lůžkem, sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Některá studia Katerina mají 2 terasy, 1 ve zvýšeném přízemí, která směřuje do citrusového sadu a druhou u hlavního vchodu směřující k příjezdové cestě.

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach)

Hodnocení:

Studia Katerina jsou kvalitní ubytování ve velmi klidném a krásném prostředí místních zahrad, s milými domácími. Úschovna surfů: dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 480 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 650 m.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Ubytování nesplnilo ani základní požadavky, nelíbilo se nám tam
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ne
Vybavení a služby byly ( 1x )
Ucházející
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Ucházející
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Ucházející

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.