Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Katina studia

Příjemný studiový dům Katina ukrytý v zeleni se nachází přímo na písečné pláži, která nabízí nádherný výhled na ostrovy kolem Lefkady. Centrum letoviska Nidri je vzdáleno 1 km, hlavní město Lefkas 17 km. O studia se pečlivě starají majitelé, kteří Vás zahrnou tou pravou řeckou pohostinností.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Studia Katina - poloha

Příjemný studiový dům Katina ukrytý v zeleni se nachází přímo na písečné pláži, která nabízí nádherný výhled na ostrovy kolem Lefkady. Centrum letoviska Nidri je vzdáleno 1 km, hlavní město Lefkas 17 km. O studia se pečlivě starají majitelé, kteří Vás zahrnou pravou řeckou pohostinností.

Ubytování

Dvoulůžková studia Katina s možností jedné přistýlky s přímým či bočním výhledem na moře se nacházejí v 1. a 2. patře domu. Studia Katina jsou vybavena vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha), kuchyňským koutem (lednice, vařič, základní nádobí), klimatizací (za poplatek 3 €/den) a balkonem. V každém studiu je připraven slunečník k Vašemu použití.

Stravování

Dle CK, vlastní. Centrum letoviska Nidri nabízí spoustu možností stravování v restauracích

Benefity studií

  • přímo u písečné pláže
  • přímý nebo boční výhled na moře
  • slunečníky zdarma
  • doporučujeme včasnou rezervaci

Vzdálenost od pláže:

0 m

Typ pláže:

písečná

Vzdálenost od letiště:

35 km

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.