Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Konstantin - vila

Vila Konstantin je velmi pěkný dům stojící uprostřed zahrady a olivového háje, stranou od hlavní třídy.Od sezony 2006 má nový bazén.Vzdálenost od písečnooblázkové pláže 200m, od centra letoviska cca 500m. Vila se nachází ve středisku Nidri na ostrově Lefkada. Ubytování ve vile Konstantin je vhodné jak pro klienty hledající rušnější noční život a zábavu v letovisku Nidri, tak i pro rodiny s malými dětmi. Jedná se o velmi oblíbený ubytovací komplex v celém letovisku s novým bazénem.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Konstantin - vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Konstantin

Vila Konstantin je velmi pěkný dům stojící uprostřed zahrady a olivového háje, stranou od hlavní třídy.Od sezony 2006 má nový bazén.Vzdálenost od písečnooblázkové pláže 200m, od centra letoviska cca 500m. Vila se nachází ve středisku Nidri na ostrově Lefkada.

Vybavení pokojů

Ve vile Konstantin se nacházejí prostorná 2 a 3 lůžková studia. Vše nově vybaveno, s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, lednicí, klimatizací a balkonem. Součástí vily Konstantin je udržovaná zahrada s bazénem a pool barem.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze.

Názor CK

Ubytování ve vile Konstantin je vhodné jak pro klienty hledající rušnější noční život a zábavu v letovisku Nidri, tak i pro rodiny s malými dětmi. Jedná se o velmi oblíbený ubytovací komplex v celém letovisku s novým bazénem. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.