Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kostas Studia

Hezky a účelně zařízená studia se nachází na Lefkadě v klidném prostředí nedaleko několika menších pláží a jen cca 350 m od centra letoviska. Největší výhodou je překrásný výhled na moře ze všech pokojů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kostas Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Kostas

Hezky a účelně zařízená studia Kostas se nachází v klidném prostředí nedaleko několika menších pláží a jen cca 350 m od centra letoviska. Největší výhodou je překrásný výhled na moře ze všech pokojů. Ideální místo ke strávení klidné dovolené. Překrásné koupání na nepřeplněných plážích a večerní procházky přístavem s obchůdky a restauracemi, zkrátka léto, jak má být.

Vybavení studií Kostas

100 m od moře 350 m do centra všechna studia s výhledem na moře poblíž jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Agiofilli

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, balkon nebo terasa. Všechna studia jsou klimatizována. Možnost 2 přistýlek.

Stravování

vlastní – možno připlatit večeře v nedaleké taverně (salát, hlavní jídlo, ovoce –výběr z cca 15 jídel).

Další údaje o studiích Kostas

15 studií, 2 patra. Úklid: 3x za pobyt. Výměna ložního prádla: 1x za pobyt. Výměna ručníků: 3x za pobyt.

Názory klientů

"Vydařená dovolená" - dovolená s Vaší CK byla vydařená, byli jsme nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak i s organizací. Mužíková Dagmar, Ústí nad Labem

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybarné zájezdy)

* v květnu bus + loď tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Itálie, trajekt Itálie – Řecko (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Preveza – Praha, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.