Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kostas Studia

Hezky a účelně zařízená studia se nachází na Lefkadě v klidném prostředí nedaleko několika menších pláží a jen cca 350 m od centra letoviska. Největší výhodou je překrásný výhled na moře ze všech pokojů.

Oblast
Středisko

Popis studií Kostas

Hezky a účelně zařízená studia Kostas se nachází v klidném prostředí nedaleko několika menších pláží a jen cca 350 m od centra letoviska. Největší výhodou je překrásný výhled na moře ze všech pokojů. Ideální místo ke strávení klidné dovolené. Překrásné koupání na nepřeplněných plážích a večerní procházky přístavem s obchůdky a restauracemi, zkrátka léto, jak má být.

Vybavení studií Kostas

100 m od moře 350 m do centra všechna studia s výhledem na moře poblíž jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Agiofilli

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, balkon nebo terasa. Všechna studia jsou klimatizována. Možnost 2 přistýlek.

Stravování

vlastní – možno připlatit večeře v nedaleké taverně (salát, hlavní jídlo, ovoce –výběr z cca 15 jídel).

Další údaje o studiích Kostas

15 studií, 2 patra. Úklid: 3x za pobyt. Výměna ložního prádla: 1x za pobyt. Výměna ručníků: 3x za pobyt.

Názory klientů

"Vydařená dovolená" - dovolená s Vaší CK byla vydařená, byli jsme nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak i s organizací. Mužíková Dagmar, Ústí nad Labem

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybarné zájezdy)

* v květnu bus + loď tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Itálie, trajekt Itálie – Řecko (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Preveza – Praha, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.