Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Lefkadě: Madouri

Středisko: Nidri, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Madouri

Dvoupatrový hotel Madouri je vystavěn přímo na pláži. Hlavní silnice před hotelem vede do centra letoviska Nidri a přístavu, které jsou vzdálené cca 800 metrů.

Sport a zábava

Doporučujeme večerní procházku do přístavu nedalekého střediska Nidri, které nabízí zábavu ve svých barech a tavernách. Vodní sporty na pláži (za popl.).

Stravování

Dle ck, bez stravování. Fakultativně kontinentální snídaně nebo servírované večeře, které jsou podávány v nedaleké taverně.

Tipy pro správnou volbu

klimatizované pokoje | příjemné prostředí, přímo na pláži

Vybavení hotelu

Recepce, bar na pláži, WIFI připojení ve veřejných prostorách hotelu k dispozici zdarma.

Pokoje

Jednoduše zařízená dvoulůžková studia Madouri s možností přistýlky jsou vybavena menší koupelnou se sprchou, WC, klimatizací (za poplatek), TV, kuchyňským koutkem, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž

Z hotelu Madouri je přímý vstup přes  příjemnou zahradu na menší pláž s hrubším pískem a oblázky. K dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek).

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.