Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Madouri

Jednoduše zařízená studia Madouri v letovisku Nidri, na ostrově Lefkáda se nachází přímo na pláži a jsou vhodná jak pro rodinnou dovolenou, tak pro páry, pro které je v centru letoviska nepřeberné množství zábavy a na pláži široká nabídka vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Madouri, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Madouri

Dvoupatrový hotel Madouri je vystavěn přímo na pláži. Hlavní silnice před hotelem vede do centra letoviska Nidri a přístavu, které jsou vzdálené cca 800 metrů.

Sport a zábava

Doporučujeme večerní procházku do přístavu nedalekého střediska Nidri, které nabízí zábavu ve svých barech a tavernách. Vodní sporty na pláži (za popl.).

Stravování

Dle ck, bez stravování. Fakultativně kontinentální snídaně nebo servírované večeře, které jsou podávány v nedaleké taverně.

Tipy pro správnou volbu

klimatizované pokoje | příjemné prostředí, přímo na pláži

Vybavení hotelu

Recepce, bar na pláži, WIFI připojení ve veřejných prostorách hotelu k dispozici zdarma.

Pokoje

Jednoduše zařízená dvoulůžková studia Madouri s možností přistýlky jsou vybavena menší koupelnou se sprchou, WC, klimatizací (za poplatek), TV, kuchyňským koutkem, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž

Z hotelu Madouri je přímý vstup přes  příjemnou zahradu na menší pláž s hrubším pískem a oblázky. K dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.