Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maistrali - studia/apartmány

Nová vila Maistrali stojí na ostrově Lefkada velmi blízko pláže ve Vassiliki Ponti, za silnicí, která vede z Vassiliki Ponti do vesničky Agios Petros. Dům je oplocen a od silnice jej odděluje malý dvorek. Obchody a taverny jsou téměř bezprostředně u domu. Vynikající poloha domu Vám umožní doslova si odskakovat z pláže do ubytování. Doporučujeme také pro rodiny a pro milovníky vodních sportů. Vzdálenost od pláže: cca 50 m. Vzdálenost od taveren a obchodu: cca 50 m. Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 2 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maistrali - studia/apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Maistrali:

Nová vila Maistrali stojí velmi blízko pláže ve Vassiliki Ponti, za silnicí, která vede z Vassiliki Ponti do vesničky Agios Petros. Dům je oplocen a od silnice jej odděluje malý dvorek. Obchody a taverny jsou téměř bezprostředně u domu.

Ubytování:

V přízemí vilky je malá recepce. Studia a apartmány Maistrali jsou v 1. nebo ve 2. patře, jsou prostorné, moderně zařízené a mají pěkný výhled na moře. Pouze 2 studia jsou odvrácena směrem na hory. Studia Maistrali mají buď manželskou postel nebo 2 lůžka a sofa (1 lůžko). Apartmány Maistrali mají ložnici s manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde je rozkládací gauč (1 dospělá osoba nebo až 2 děti do 10 let). Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně elektrického vařiče s troubou, základního nádobí a ledničky), klimatizací, TV, prostornou koupelnou a WC. Velkou předností vily jsou nádherné velké balkóny.

Hodnocení:

Vynikající poloha domu Vám umožní doslova si odskakovat z pláže do ubytování. Doporučujeme také pro rodiny a pro milovníky vodních sportů. Úschovna surfů: dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek. Vzdálenost od pláže: cca 50 m. Vzdálenost od taveren a obchodu: cca 50 m. Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 2 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.