Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marina Penzion

Příjemný dvoupatrový penzion Marina leží na rozhraní letovisek Nidri a Periagli. Z penzionu Marina je přímý vstup přes  příjemnou zahradu na menší pláž s hrubším pískem a oblázky. Nedaleké centrum letoviska Nidri nabízí dostatek zábavy v tavernách a barech.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marina Penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu

Dvoupatrový penzion Marina po rekonstrukci je vystavěn přímo na pláži na rozhraní středisek Nidri a Perigiali. Hlavní silnice vedoucí do centra letoviska Nidri je vzdálena cca 50m. Centrum Nidri s přístavem se nachází cca 1000 m od penzionu.

Vybavení penzionu Marina

Menší recepce, hotelová restaurace, bar na pláži, wi-fi připojení (za poplatek).

Vybavení pokojů

V penzionu Marina jsou dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, jsou vybaveny TV, lednicí, klimatizací, wi-fi připojením, menší koupelnou se sprchou, WC a balkonem či terasou.

Pláž

Z penzionu Marina je přímý vstup přes  příjemnou zahradu na menší pláž s hrubším pískem a oblázky. K dispozici hotelová lehátka (dle CK).

Sport a zábava

Doporučujeme večerní procházku do přístavu nedalekého střediska Nidri, které nabízí zábavu ve svých barech a tavernách. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Stravování

dle CK, Kontinentální snídaně a servírované večeře – výběr z menu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.