Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Lefkada > Katalog objektů > Hotely na Lefkadě > Marina Penzion

Hotely na Lefkadě: Marina Penzion **+

Středisko: Perigiali, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha hotelu

Dvoupatrový penzion Marina po rekonstrukci je vystavěn přímo na pláži na rozhraní středisek Nidri a Perigiali. Hlavní silnice vedoucí do centra letoviska Nidri je vzdálena cca 50m. Centrum Nidri s přístavem se nachází cca 1000 m od penzionu.

Vybavení penzionu Marina

Menší recepce, hotelová restaurace, bar na pláži, wi-fi připojení (za poplatek).

Vybavení pokojů

V penzionu Marina jsou dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, jsou vybaveny TV, lednicí, klimatizací, wi-fi připojením, menší koupelnou se sprchou, WC a balkonem či terasou.

Pláž

Z penzionu Marina je přímý vstup přes  příjemnou zahradu na menší pláž s hrubším pískem a oblázky. K dispozici hotelová lehátka (dle CK).

Sport a zábava

Doporučujeme večerní procházku do přístavu nedalekého střediska Nidri, které nabízí zábavu ve svých barech a tavernách. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Stravování

dle CK, Kontinentální snídaně a servírované večeře – výběr z menu.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.