Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marina Penzion

Příjemný dvoupatrový penzion Marina leží na rozhraní letovisek Nidri a Periagli. Z penzionu Marina je přímý vstup přes  příjemnou zahradu na menší pláž s hrubším pískem a oblázky. Nedaleké centrum letoviska Nidri nabízí dostatek zábavy v tavernách a barech.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu

Dvoupatrový penzion Marina po rekonstrukci je vystavěn přímo na pláži na rozhraní středisek Nidri a Perigiali. Hlavní silnice vedoucí do centra letoviska Nidri je vzdálena cca 50m. Centrum Nidri s přístavem se nachází cca 1000 m od penzionu.

Vybavení penzionu Marina

Menší recepce, hotelová restaurace, bar na pláži, wi-fi připojení (za poplatek).

Vybavení pokojů

V penzionu Marina jsou dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, jsou vybaveny TV, lednicí, klimatizací, wi-fi připojením, menší koupelnou se sprchou, WC a balkonem či terasou.

Pláž

Z penzionu Marina je přímý vstup přes  příjemnou zahradu na menší pláž s hrubším pískem a oblázky. K dispozici hotelová lehátka (dle CK).

Sport a zábava

Doporučujeme večerní procházku do přístavu nedalekého střediska Nidri, které nabízí zábavu ve svých barech a tavernách. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Stravování

dle CK, Kontinentální snídaně a servírované večeře – výběr z menu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.