Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Lefkada > Katalog objektů > Hotely na Lefkadě > Marina Studia

Hotely na Lefkadě: Marina Studia ***

Středisko: Lefkas, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Popis studií Marina

Vila Marina se nachází cca 1 km od centra hlavního města Lefkády Lefkas. Spolu s dalšími dvěma vilami a bazénem tvoří příjemný prázdninový komplex ideální k odpočinku a načerpání energie. Všechna studia Marina byla v letošním roce rekonstruována a jsou nadstandardně vybavena. Na balkoně se můžete pokochat výhledem na bazén či do zahrady. Studia Marina doporučujeme všem aktivním klientům, pláž Agios Ioannis je vhodná pro surfaře.

Vybavení

800 m od písečné pláže s pozvolným vstupem 15 min chůze do centra bazén, dětský bazén v zahradě, půjčovna kol lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Vybavení pokoje ve vile Marina

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, vysoušeč vlasů, kávovar, TV, klimatizace za příplatek, balkón nebo terasa. Dětská postýlka za poplatek. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle CK, vlastní.

Další údaje o studia Marina

ÚKLID: 3x týdně, Výměna ručníků: 3x týdně, Výměna ložního prádla: 3x týdně

Odkaz na web studií Marina

Marina Studia

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.