Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Milia - studia

Studia Milia se nachází na sotrově Lefkada v krásném prostředí střediska Agios Nikitas. Studi jsou dvoulůžková, některá s možností přistýlky. Každé studio vybaveno kuchyňským koutem. Všechna studia jsou ve druhém podlaží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Milia - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování ve studiích Milia

Studia Milia jsou dvoulůžková, některá s možností přistýlky. Každé studio vybaveno kuchyňským koutem. Všechna studia jsou ve druhém podlaží.

Poloha

Studia Milia jsou umístěna v dvouposchoďové budově na okraji letoviska Agios Nikitas. Pláž z jemných světlých oblázků a písku je od studií vzdálena cca 250 metrů a centrum letoviska je vzdáleno pouhých 50 metrů. V okolí se nacházejí nejkrásnější pláže ostrova. Spousta klientů využívá ke koupání nádhernou pláž Milos, na kterou se dostanete pěší chůzí za cca 20 minut.

Vzdálenosti od Studia Milia

Vzdálenost od pláže cca 150 m, vzdálenost od centra cca 70 m. V okolí řada možností koupání (pláže Milos, Pefkoulia, Kathisma).

Stravování

Obvykle bez stravy

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.