Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mythos - apartmán

Apartmán Mysthos se nachází na ostrove Lefkada ve středisku Vassiliki a jedná se o stejný komplex jako je hotel Mythos. Každý apartmán Mythos se skládá ze dvou dvoulůžkových ložnic (celkem 4 lůžka, mimořádně lze přistýlka), každá z nich má vlastní WC, sprchu, balkon se zahradním nábytkem, klimatizací a TV. Sladkovodní bazén. V jednom pokoji je kuchyňský kout (dvouvařič, lednice, dřez, základní nádobí). Vzdálenost od moře cca 150 m, vzdálenost od centra cca 200 m. Možnost dokoupení stravování (snídaní, večeří či polopenze).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mythos - apartmán, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v apartmánech Mythos:

Stejný komplex jako hotel Mythos. Dispozice – ve druhém podlaží. Každý apartmán Mythos se skládá ze dvou dvoulůžkových ložnic (celkem 4 lůžka, mimořádně lze přistýlka), každá z nich má vlastní WC, sprchu, balkon se zahradním nábytkem, klimatizací a TV. Sladkovodní bazén. V jednom pokoji je kuchyňský kout (dvouvařič, lednice, dřez, základní nádobí). Vzdálenost od moře cca 150 m, vzdálenost od centra cca 200 m. Cena je obvykle bez stravování. Možnost dokoupení stravování (snídaní, večeří či polopenze).

Stravování :

Možnost dokoupení stravování (snídaní, večeří či polopenze).

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.